Skocz do zawartości

Sprowadzenie leku


malyjoe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

3 godziny temu, malyjoe napisał:

Rozmawiałem dziś z kobieta mieszkającą w Polsce która powiedziała mi że jej znajomi mieszkający na stałe w USA i posiadający tam ubezpieczenie zdrowotne wysłali jej lek normalnie kosztujący około $2000 za symboliczne $10. Czy jest tutaj ktoś kto mógłby mi pomóc w ten sam sposób? Oczywiście za fatygę zapłacę ile trzeba. Pozdrawiam

To nie jest takie "einfach". Lekarz musi wystawic recepte. w przypadku drogich lekow ubezpieczyciel analizuje czy taki lek jest potrzebny. Na chlopski rozum: jezeli pacjent byl do tej pory leczony na prawe kolano to zaden lekarz nie przepisze nagle lekarstwa na lewy lokiec bo insurance taka sytuacje natychmiast wezmie pod lupe i po prostu za taki lek nie zaplaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, margherita_s napisał:

Co to za lek? Jeśli jest na receptę, to wydaje mi się to właściwie niewykonalne.

Opzelura ruxolitinib 1.5%

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Nie zostaje mi nic innego jak zapytać tej kobiet jak zrobili to jej znajomi. Jeśli legalnie to akurat może ktoś dowie się czegoś nowego. Jeśli nielegalnie to nie było tematu.

Edytowane przez malyjoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, malyjoe said:

Czy to o co pytam / proszę jest zabronione na tym forum?

Prosisz aby ktoś ukradł, wyłudził i oszukał firmę ubezpieczeniową - czyli generalnie prosisz aby dokonał przestępstwa. Do tego nazywasz to eufemistycznie "fatygą" a czynność przestępczą nazywasz "pomocą".

Myślę, że nakłanianie do przstępstwa jest na tym forum zabronione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mcpear napisał:

Prosisz aby ktoś ukradł, wyłudził i oszukał firmę ubezpieczeniową - czyli generalnie prosisz aby dokonał przestępstwa. Do tego nazywasz to eufemistycznie "fatygą" a czynność przestępczą nazywasz "pomocą".

Myślę, że nakłanianie do przstępstwa jest na tym forum zabronione

Nikogo do niczego nie nakłaniałem i nie nakłaniam. Proszę nie nadinterpretowywać. Szukam tylko i wyłącznie legalnych opcji o czym wspominałem już dwa razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, malyjoe said:

Nikogo do niczego nie nakłaniałem i nie nakłaniam. Proszę nie nadinterpretowywać. Szukam tylko i wyłącznie legalnych opcji o czym wspominałem już dwa razy. 

Nikt kto jest ubezpieczony w USA nie może legalnie zakupić "dla znajomego z internetu" lekarstwa aby firma ubezpieczeniowa pokryła $1990 kosztu leku. Ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej nie pokrywa w warunkach polisy kosztów leczenia "znajomych z internetu". Nie sądzę, że tego nie wiedziałeś, że w ramach polisy ubezpieczeniowej można wykupowywać leki TYLKO dla osób ubezpieczonych a nie dla wszystkich mieszkańców świata.

Jeśli NIE WIEDZIAŁEŚ - to OK to Ciebie niniejszym uświadamiam, że polisy ubezpieczeniowe działają tylko dla osób ubezpieczonych. Jak przyjedziesz do USA to też wykup dla siebie polisę, bo jak pójdziesz do lekarza to nie będziesz mógł powiedzieć, że znasz kogoś kto ma polisę i chciałbyś aby tamta firma ubezpieczeniowa pokryła te koszty.

Jeśli WIEDZIAŁEŚ, że polisy są indywidualne - to szukałeś jak OSZUKAĆ i OKRAŚĆ firmę ubezpieczeniową

To nie jest nadinterpretacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...