Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

21 hours ago, kzielu said:

No dobra - ale jak to sie mam to tego linka co wrzucila Krystyna - bo on wyglada dosc legit jak dla mnie - jest jakis disclaimer ze to tylko base tax ale mimo wszystko roznica pomiedzy tym co zaplaciles a tym co jest podane jest dosc znaczaca (nie zebym jakos szczegolnie chcial to wiedziec - w OH rejestracja nowego pick-up trucka wyniosla ~$85)

Rachunek jest na kwotę $730, z czego $315 to podatek.

$73 to Transfer Title. 

A $313 to ogólna pozycja nazwana ORIG REG REGIS. Podejrzewam że jest tam tablica opłacona na rok i papierowy title. 

Do tego jakiś tax, county tax, agency fee itp.

Ogólnie dużo ale gdy kupowałem poprzedni samochód kilka lat temu było niewiele mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/23/2023 at 1:13 PM, kzielu said:

No dobra - ale jak to sie mam to tego linka co wrzucila Krystyna - bo on wyglada dosc legit jak dla mnie - jest jakis disclaimer ze to tylko base tax ale mimo wszystko roznica pomiedzy tym co zaplaciles a tym co jest podane jest dosc znaczaca (nie zebym jakos szczegolnie chcial to wiedziec - w OH rejestracja nowego pick-up trucka wyniosla ~$85)

Ceny sa naprawde takie jak w podanym linku. Tu kolejny przyklad dla jednego county
https://www.hillstax.org/title-tag/payment-fees/
Jezeli sie kupuje samochod w car dealer to sa dodatkowe oplaty poza rejestracja(ale kazdy to wie).

Wlasnie sprawdzilam - Zaplacona w tym miesiacu dwuletnia rejestracja SUV $93.10.

Edytowane przez KrysiaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, KrysiaK said:

Ceny sa naprawde takie jak w podanym linku. Tu kolejny przyklad dla jednego county
https://www.hillstax.org/title-tag/payment-fees/
Jezeli sie kupuje samochod w car dealer to sa dodatkowe oplaty poza rejestracja(ale kazdy to wie).

Wlasnie sprawdzilam - Zaplacona w tym miesiacu dwuletnia rejestracja SUV $93.10.

Ale Twoja to renewal a jego to pierwsza rejestracja (na oko) - ale mimo wszystko gigantyczna roznica. Papierowy title (u nas wszystkie titles sa elektroniczne ale chcialem papierowy bo dlaczego nie) to $20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...