Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, mcpear napisał:

Tak, aczkolwiek to by jeszcze trzeba było sprawdzić dokładnie bo ten wiek 21 lat może być "postarzany" o to jak długo petycja czekała w kolejce (ale to było pewnie około 1 roku - to nie jest równoważne z czasem czekania na zatwierdzenie). Więc pewnie 25 lat i tak czyni Ciebie nieuprawnioną do tej wizy ale fakt nie bycia stanu wolnego wyklucza Ciebie na 100%.

A mniej więcej orientuje się Pan czy udać się na to spotkanie do Warszawy czy raczej gdzieś to zgłosić czy jak postąpić właśnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Xarthisius napisał:

Waiver jest dla ludzi, ktorzy w jakis sposob zlamali prawo imigracyjne. Ty nic zlego nie zrobilas, tylko Ci lat przybylo.

Czyli w moim przypadku nie ma innej możliwości jak poczekać kiedy rodzice będą obywatelami USA i oni wtedy będą mogli mnie sponsorować  ? Chodzi mi o to czy właśnie nie wiem czy na tym spotkaniu z konsulem może jednak się okazać że mam możliwość mieć zielona karte , czu raczej jest to nie możliwe? Na infolini Ambasady żadnych konkretnych informacji nie można uzyskać odnośnie tej sytuacji żeby mieć pewność w 100% co robic 

 

10 minut temu, Xarthisius napisał:

Waiver jest dla ludzi, ktorzy w jakis sposob zlamali prawo imigracyjne. Ty nic zlego nie zrobilas, tylko Ci lat przybylo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Natalia Zdesperowana said:

Czyli w moim przypadku nie ma innej możliwości jak poczekać kiedy rodzice będą obywatelami USA i oni wtedy będą mogli mnie sponsorować  ?

Yup. Dokladnie jak Twoja Babcia sponsoruje teraz Twoja Mame. Masz meza, masz ponad 21 lat. Jedyna droga to sponsorowanie w kategorii F3 w momencie kiedy ktores z Twoich rodzicow zostanie USC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...