Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.03.2024 o 18:02, Xarthisius napisał:

Jak chcesz poczytac na oficjalnych stronach (pytalas sie skad to wiemy...) to polecam zajrzec tutaj:

  1. https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/the-immigrant-visa-process/step-1-submit-a-petition/step-2-begin-nvc-processing/ceac-faqs.html#ceac13
  2. Wiek z uwzglednieniem CSPA mozesz sobie policzyc tak jak to opisuja tutaj: https://www.uscis.gov/policy-manual/volume-7-part-a-chapter-7

Jak odwołać spotkanie w ambasadzie w warszawie  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Roelka v.2 napisał:

Jak masz ochote wyrzucic troche kasy w bloto to jasne, mozesz sobie porozmawiac z konsulem.

Teraz to juz naprawde jestes "zdesperowana". A trzeba bylo zrobic podstawowy research przed braniem slubu...

Nie sądziłam że slub może mieć znaczenie w przypadku tej wizy No ale nie zagłębiłam się w tym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Natalia Zdesperowana said:

Jak odwołać spotkanie w ambasadzie w warszawie  ?

Rescheduling or cancelling your interview

If you are unable to attend your appointment, you can reschedule it at support-poland@ustraveldocs.com 

[1] https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/Supplements/Supplements_by_Post/WRW-Warsaw.html

Pewnie tez na ichnim portalu gdzie podaje sie adres dla kuriera jest taka opcja.

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Natalia Zdesperowana said:

Nie sądziłam że slub może mieć znaczenie w przypadku tej wizy No ale nie zagłębiłam się w tym 

Wiek tez nie dal do myslenia ? (CSPA mogloby Cie uratowac ale trzeba by znac konkretne daty - w kazdy razie bez znaczenia w tej chwili)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kzielu napisał:

Wiek tez nie dal do myslenia ? (CSPA mogloby Cie uratowac ale trzeba by znac konkretne daty - w kazdy razie bez znaczenia w tej chwili)

Słuchając ludzi wokół każdy mówił że jeśli papiery przyszły jak nie miałam jeszcze 21 lat to tak jakby ta 'wize ' mam ale wiadomo to było tylko potwierdzenie ze sprawa jest rozpatrzona w sensie że nie odrzucili czy coś tak mi się wydaje bo przecież wize przyznaje DOPIERO KONSUL teraz jak jestem w tym zaznajomiona to już rozumiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Natalia Zdesperowana said:

A tak z innej beczki jak wygląda takie spotkanie w ambasadzie? Czy z konsulem rozmawia się pojedynczo czy jeśli np sprawa dotyczy kilku osób z rodziny to może przyjąć np dwie osoby na raz No i ile mniej więcej czasu takie spotkanie trwa itp ? 

Razem. Od paru minut do kilkudziesieciu, w zaleznosci jak prosta/skomplikowana jest sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...