Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, Natalia Zdesperowana said:

Jeszcze mam pytanie czy lekarz u którego robi się badania przed wizytą u konsula może tak jakby spowodować że nie można będzie iść na to spotkanie, że tak jakby te badania 'nie dopuszcza' do wizyty ?

Nie ma czegos takiego jak "nie dopuszczenie" do wizyty. Lekarz nie jest urzednikiem imigracyjnym, nie jest w jego kompetencji odmowic Ci wizy. Lekarz tylko wypelnia formularz, ktory jest przekazywany do konsulatu. Dopiero tam urzednik moze Ci odmowic wizy na podstawie wyniku badan lekarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xarthisius napisał:

Nie ma czegos takiego jak "nie dopuszczenie" do wizyty. Lekarz nie jest urzednikiem imigracyjnym, nie jest w jego kompetencji odmowic Ci wizy. Lekarz tylko wypelnia formularz, ktory jest przekazywany do konsulatu. Dopiero tam urzednik moze Ci odmowic wizy na podstawie wyniku badan lekarskich.

Okej , rozumiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Roelka v.2 napisał:

Tak, sa schorzenia ktore dyskwalifikują cie do otrzymania wizy.

Ale to co najbardziej cie zdyskwalifikowało to wiek i fakt ze jestes po slubie. Ta wiza jest dla osoby stanu wolnego. Jesli planujesz "nie wspomniec" konsulowi o slubie, to odradzam. Prawda w koncu wyjdzie na jaw, nawet jak juz bedziesz w USA. I wtedy ryzyko deportacji bedzie bardzo duze.

Dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Xarthisius napisał:

Nie ma czegos takiego jak "nie dopuszczenie" do wizyty. Lekarz nie jest urzednikiem imigracyjnym, nie jest w jego kompetencji odmowic Ci wizy. Lekarz tylko wypelnia formularz, ktory jest przekazywany do konsulatu. Dopiero tam urzednik moze Ci odmowic wizy na podstawie wyniku badan lekarskich.

A jest tutaj gdzieś na forum podobny przypadek jak mój,  chciałabym przeczytać jak kogoś może sytuacja się potoczyła?

18 minut temu, andyopole napisał:

Jesli masz np. jedna z chorob dyskwalifikujacych emigracje to tak.

Ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, andyopole napisał:

Sadzisz ze ktos sie pochwalil ze zostal zdyskwalifikowany z powody kily czy innej rzezaczki?  :)

 

Nie o choroby mi chodzi, w złym miejscu zadałam pytanie , chodzi mi ogólnie o cała moja historie czy ktoś może miał podobnie jak ja z tym ślubem i wiekiem itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Natalia Zdesperowana said:

A jest tutaj gdzieś na forum podobny przypadek jak mój,  chciałabym przeczytać jak kogoś może sytuacja się potoczyła?

Wiza  o którą się ubiegasz przysługuje osobom poniżej 21 lat i stanu wolnego. Pytasz czy jest ktoś na forum kto złamał OBA te kryteria i poszedł na spotkanie z konsulem opłaciwszy badania u lekarza i zapłaciwszy za wizę stracił te dwa tysiące złotych?

Wszyscy ci na forum piszemy - może za mało wyraźnie TA WIZA CI SIĘ NIE NALEŻY i JEJ NIE DOSTANIESZ.

Jeśli bardzo chcesz być profesjonalnie upewniona w naszym poglądzie to umów się do prawnika, który specjalizuje się w wizach do USA, opłać profesjonalną konsultację - pewnie z 1000 - 2000 zł i wtedy uzyskasz potwierdzenie naszych słów ale może będzie ono bardziej wiarygodne dla Ciebie bo nie będzie "za darmo"

Edytowane przez mcpear
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mcpear napisał:

Wiza  o którą się ubiegasz przysługuje osobom poniże 21 lat i stanu wolnego. Pytasz czy jest ktoś na forum kto złamał OBA te kryteria i poszedł na spotkanie z konsulem opłaciwszy badania u lekarza i zapłaciwszy za wizę stracił te dwa tysiące złotych?

Wszyscy ci na forum piszemy - może za mało wyraźnie TA WIZA CI SIĘ NIE NALEŻY i JEJ NIE DOSTANIESZ.

Jeśli bardzo chcesz być profesjonalnie upewniona w naszym poglądzie to umów się do prawnika, który specjalizuje się w wizach do USA, opłać profesjonalną konsultację - pewnie z 1000 - 2000 zł i wtedy uzyskasz potwierdzenie naszych słów ale może będzie ono bardziej wiarygodne dla Ciebie bo nie będzie "za darmo"

Wierzę w to jaka odpowiedź od was dostałam ale po prostu bliskie mi osoby robią mi mętlik w głowie I chciałam zobaczyć jak po prostu wyglądało to u kogoś innego , dziękuję za pomoc  i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...