Skocz do zawartości

DV 2025 - wylosowany / nie wylosowany


DV 2025 - wylosowany / nie wylosowany  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2025?

    • TAK
      3
    • NIE
      42


Rekomendowane odpowiedzi

22 minutes ago, ceres said:

Niestety dalej to samo. 

Jak caly czas wpisujesz to samo, to nic dziwnego, ze dostajesz taki sam blad...

Zakladajac, ze a) wiesz jak sie nazywasz, kiedy sie urodzilas i jakiego emaila uzylas, oraz b) nie zrobilas w tych polach zadnego bledu przy zglaszaniu, skorzystaj z linku do odzyskiwania confirmation number: https://dvprogram.state.gov/ESC/CheckConfirmation.aspx Zakladam, ze ten numer masz zly. Jak Ci sie wyswietli na ekranie, to go nie przepisuj tylko przeklej (CTRL-C / CTRL-V).

Jezeli ten formularz nie dziala, to zrobilas blad albo w nazwisku, albo w roku urodzenia.

Edytowane przez Xarthisius
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Xarthisius napisał:

Jak caly czas wpisujesz to samo, to nic dziwnego, ze dostajesz taki sam blad...

Zakladajac, ze a) wiesz jak sie nazywasz, kiedy sie urodzilas i jakiego emaila uzylas, oraz b) nie zrobilas w tych polach zadnego bledu przy zglaszaniu, skorzystaj z linku do odzyskiwania confirmation number: https://dvprogram.state.gov/ESC/CheckConfirmation.aspx Zakladam, ze ten numer masz zly. Jak Ci sie wyswietli na ekranie, to go nie przepisuj tylko przeklej (CTRL-C / CTRL-V).

Jezeli ten formularz nie dziala, to zrobilas blad albo w nazwisku, albo w roku urodzenia.

Nie wygrałam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
4 hours ago, radekk said:

Witam. Ja nie wygrałem green card 5 raz. Mam 39 lat, kawaler, bez dzieci, przystojny, niebiedny. Może jest tu jakaś samotna kobieta, która wygrała i by chciała mnie ze sobą zabrać. Jak coś to zapraszam na priv.

Bez zdjecia post sie nie liczy.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...