Skocz do zawartości

DV 2025 - wylosowany / nie wylosowany


DV 2025 - wylosowany / nie wylosowany  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2025?

    • TAK
      3
    • NIE
      39


Rekomendowane odpowiedzi

Czy będziecie ponownie składać wniosek w październiku/ listopadzie? Czy ktoś was może już próbował innej drogi do wyjazdu chodzi mi o inny rodzaj wizy? Czy po prostu próbujecie do skutku a jak nie nie dostaniecie to czekacie na następny rok i tak w koło. Pytam się bo to moja pierwsza taka próba i nie dostałam się więc się zastanawiam czy nie lepiej wsiąść sprawy w swoje ręce i po prostu spróbować dostać wizę imigracyjną w ambasadzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Nikoletta16 said:

Czy będziecie ponownie składać wniosek w październiku/ listopadzie? Czy ktoś was może już próbował innej drogi do wyjazdu chodzi mi o inny rodzaj wizy? Czy po prostu próbujecie do skutku a jak nie nie dostaniecie to czekacie na następny rok i tak w koło. Pytam się bo to moja pierwsza taka próba i nie dostałam się więc się zastanawiam czy nie lepiej wsiąść sprawy w swoje ręce i po prostu spróbować dostać wizę imigracyjną w ambasadzie. 

Najprostszym sposobem byłoby przyjechanie do USA na wizie turystycznej czy też ESTA i znalezienie tutaj miłości swojego życia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Nikoletta16 said:

 Pytam się bo to moja pierwsza taka próba i nie dostałam się więc się zastanawiam czy nie lepiej wsiąść sprawy w swoje ręce i po prostu spróbować dostać wizę imigracyjną w ambasadzie. 

Sprobuj najpierw troche poczytac na jakiej podstawie wydawane sa wizy imigracyjne - bo sprobowac to oczywiscie mozesz ale spojrza na Ciebie dziwnie i pokaza Ci drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Nikoletta16 said:

 czy nie lepiej wsiąść sprawy w swoje ręce i po prostu spróbować dostać wizę imigracyjną w ambasadzie. 

Nie dostaje sie ot, tak z reki, jakakolwiek wize imigracyjna. Wiaza sie z tym najrozniejsze przepisy i wymagania. Przewaznie tez sporo czekania. Wczytaj sie w ta strone. Linki do kluczowego info na dole.
https://pl.usembassy.gov/pl/visas-pl/immigrant-visas-pl/

 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/4/2024 at 3:27 PM, jabba1 said:

Okolice 4000 (ponizej). Wiesz moze kiedy mialbym orientacyjnie rozmowe przy takim numerze? Inna sprawa ze nie wiem czy zloze aplikacje w Warszawie czy w Kanadzie.

jak mialem 16xxx numer to w styczniu mialem rozmowe. Polecam przeniesc do Warszawy - tak jak pisalem w innym watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...