Skocz do zawartości

DV 2025 - wylosowany / nie wylosowany


DV 2025 - wylosowany / nie wylosowany  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2025?

    • TAK
      3
    • NIE
      39


Rekomendowane odpowiedzi

On 5/8/2024 at 8:43 AM, Nikoletta16 said:

Czy będziecie ponownie składać wniosek w październiku/ listopadzie? Czy ktoś was może już próbował innej drogi do wyjazdu chodzi mi o inny rodzaj wizy? Czy po prostu próbujecie do skutku a jak nie nie dostaniecie to czekacie na następny rok i tak w koło. Pytam się bo to moja pierwsza taka próba i nie dostałam się więc się zastanawiam czy nie lepiej wsiąść sprawy w swoje ręce i po prostu spróbować dostać wizę imigracyjną w ambasadzie. 

ja 2x gralem i sie nie powiodlo, wiec na IEC do kanady pojechalem w 2011, potem normalna wiza pracownicza w kanadzie i po 3 latach (w 2014) znow zagralem i wowczas sie udalo (DV2016).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, to moja już chyba 25. próba i niestety kolejna bez powodzenia. Pamiętam, że zaczynałem jeszcze od listownych aplikacji... przecież to nawet i w rachunku prawdopodobieństwa i statystycznie się nie spina, ech... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, tomey napisał:

Hej wszystkim, to moja już chyba 25. próba i niestety kolejna bez powodzenia. Pamiętam, że zaczynałem jeszcze od listownych aplikacji... przecież to nawet i w rachunku prawdopodobieństwa i statystycznie się nie spina, ech... :)

Pamiętasz może jak były listowne aplikacje, czy również była wymagana szkoła średnia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dalej ten sam błąd. Chyba już nie sprawdzę i się nie dowiem jaki był wynik losowania.
Moze wpisujesz oprocz nazwiska rowniez imiona?Wpisz tylko nazwisko,ja mialam taki sam problem.


Sent from my SM-S916B using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery gdybym wiedział ,ze tak trudno to wylosować to spróbowałbym będąc na samym początku studiów. Bo szczerze zanim trafiłem na to forum to  z kim nie rozmawiałem to twierdził ,ze max 3-4 podejścia i po sprawie. :D

W dniu 8.05.2024 o 16:43, Nikoletta16 napisał:

Czy będziecie ponownie składać wniosek w październiku/ listopadzie? Czy ktoś was może już próbował innej drogi do wyjazdu chodzi mi o inny rodzaj wizy? Czy po prostu próbujecie do skutku a jak nie nie dostaniecie to czekacie na następny rok i tak w koło. Pytam się bo to moja pierwsza taka próba i nie dostałam się więc się zastanawiam czy nie lepiej wsiąść sprawy w swoje ręce i po prostu spróbować dostać wizę imigracyjną w ambasadzie. 

Ja traktuje to z jednej strony zabawowo już - bo wiekowy już jestem :D I trochę nie czas na taki wyjazd. :D Ale rozważam jak mnie przypili to spróbowanie otrzymania wizy E-2/EB-5  , ale widzę ,że i tutaj inflacja dopadła i znacznie wzrósł wymóg kwotowy :D 

Edytowane przez Łukasz90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Łukasz90 said:

ale widzę ,że i tutaj inflacja dopadła i znacznie wzrósł wymóg kwotowy :D 

od kilku lat wciaz ten sam wymog kwotowy:

To qualify as an immigrant investor for petitions filed on or after November 21, 2019, a foreign national must invest, without borrowing, the following minimum qualifying capital dollar amounts in a qualifying commercial enterprise:

  • $1,000,000 (U.S.); or
  • $500,000 (U.S.) in a high-unemployment or rural area, considered a targeted employment area.  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...