Skocz do zawartości

DV 2025 - wylosowany / nie wylosowany


DV 2025 - wylosowany / nie wylosowany  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2025?

    • TAK
      3
    • NIE
      42


Rekomendowane odpowiedzi

13 minutes ago, ceres said:

Mi się pokazuje takie coś:

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = five, S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

Co z tym zrobić? Miał ktoś taki przypadek?

Zle wpisujesz swoj numer. Najczestsza rzecz, ktora ludzie robia zle masz napisane na dole.

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xarthisius napisał:

Zle wpisujesz swoj numer. Najczestsza rzecz, ktora ludzie robia zle masz napisane na dole.

Jedyna zero mam w roku. Jeszcze tylko 8 mogłabym zamienić, ale i to sprawdziłam. Moze być inny rodzaj błędu przy takim komunikacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, ceres said:

Jedyna zero mam w roku. Jeszcze tylko 8 mogłabym zamienić, ale i to sprawdziłam. Moze być inny rodzaj błędu przy takim komunikacie? 

Nie. Zawsze sprowadza sie to do tego ze ktos zle przepisuje. Jezeli masz zachowane to jako pdfa, to zamiast pisac, przeklej. Tylko sie upewnij ze nie ma ekstra znakow.

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Xarthisius napisał:

Nie. Zawsze sprowadza sie to do tego ze ktos zle przepisuje. Jezeli masz zachowane to jako pdfa, to zamiast pisac, przeklej.

Hmm. Mam dobrze napisane i tak samo przepisuje. Takze mi się nie spieszy, i tak nie jadę, więc powoli sobie sprawdzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kajtek dv2021 napisał:

chyba juz 13 raz 2x HAS NOT BEEN SELECTED, no nie licząc dv 2021 który był wygrany ale przez covid się nie załapaliśmy na rozmowę :(, 

mam to samo, ciekawa jestem czy jak wtedy zostałam wybrana czy jest jeszcze kiedyś szansa by wylosować :( no niestety nie w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...