Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Ktoś udostępnił tego emaila już w maju, a mimo to nie wysłano żadnych 2NL na lipiec. Zaczynam się martwić, że ambasada w Warszawie nie będzie miała już dostępnych terminów na rozmowy wizowe..

6234F7B0-8AA8-452D-A801-DE99286BC642.jpeg

Napisano

Tak, mail od kumpeli która chciała przenieść sprawę ze względu na problemy z dotarciem do Europy na interview.
Póki co cisza z 2nl.. możliwe że na cały lipiec, trzeba czekać :)

  • Upvote 1

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...