uuu123 Napisano Czwartek o 20:50 Zgłoś Napisano Czwartek o 20:50 Czy ktoś wie, jak długo po publikacji Visa Bulletin zazwyczaj przychodzą maile z zaproszeniem na rozmowę? Cytuj
Xarthisius Napisano Czwartek o 21:23 Autor Zgłoś Napisano Czwartek o 21:23 32 minutes ago, uuu123 said: Czy ktoś wie, jak długo po publikacji Visa Bulletin zazwyczaj przychodzą maile z zaproszeniem na rozmowę? Od dnia publikacji, do dnia publikacji nastepnego biuletynu. 2 Cytuj
karadzanski Napisano 5 godzin temu Zgłoś Napisano 5 godzin temu Ktoś udostępnił tego emaila już w maju, a mimo to nie wysłano żadnych 2NL na lipiec. Zaczynam się martwić, że ambasada w Warszawie nie będzie miała już dostępnych terminów na rozmowy wizowe.. Cytuj
krychu280 Napisano 4 godziny temu Zgłoś Napisano 4 godziny temu Tak, mail od kumpeli która chciała przenieść sprawę ze względu na problemy z dotarciem do Europy na interview. Póki co cisza z 2nl.. możliwe że na cały lipiec, trzeba czekać 1 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.