uuu123 Napisano Czwartek o 20:50 Zgłoś Napisano Czwartek o 20:50 Czy ktoś wie, jak długo po publikacji Visa Bulletin zazwyczaj przychodzą maile z zaproszeniem na rozmowę? Cytuj
Xarthisius Napisano Czwartek o 21:23 Autor Zgłoś Napisano Czwartek o 21:23 32 minutes ago, uuu123 said: Czy ktoś wie, jak długo po publikacji Visa Bulletin zazwyczaj przychodzą maile z zaproszeniem na rozmowę? Od dnia publikacji, do dnia publikacji nastepnego biuletynu. 2 Cytuj
karadzanski Napisano wczoraj o 18:33 Zgłoś Napisano wczoraj o 18:33 Ktoś udostępnił tego emaila już w maju, a mimo to nie wysłano żadnych 2NL na lipiec. Zaczynam się martwić, że ambasada w Warszawie nie będzie miała już dostępnych terminów na rozmowy wizowe.. Cytuj
krychu280 Napisano 23 godziny temu Zgłoś Napisano 23 godziny temu Tak, mail od kumpeli która chciała przenieść sprawę ze względu na problemy z dotarciem do Europy na interview. Póki co cisza z 2nl.. możliwe że na cały lipiec, trzeba czekać 1 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.