Skocz do zawartości

Bilet do NY


emu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, wyslalem kikla zapytan o ceny biletow okolo 20 kwietnia, okazalo sie ze bilety drogie jak [beeep] - 2000zl raczej nie schodzi a nawet i 2500 zl, dodam ze w ubieglym roku lecialem 20 maja a wiec na poczatku sezonu szczytowego za 1660 zl Malevem i bylo spox, dolar wiadomo jak stoi a to on jest wyznacznikiem cen biletow miedzy innymi, cale te zdzierstwo mnie juz wqurwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezposrednio do NY lata z Wawy tylko LOT...Ale nie jest az tak zle w locie jesli jestes Polakiem:-)Powaznie, da sie przezyc. Kazda inna linia to przesiadka co wcale nie jest takie straszne. ALe przyjemnie jest nie miec przesiadki:-) POzdro

American Airlines lata bezposrednio tez. Nie wiem czy jeszcze lata United, US Airways bezposrednio, ale niedawno sie zdarzalo, ale raczej z przesiadkami teraz. Kiedys latala tez Delta i Pan Am (ten juz nie istnieje).

z Polski bezposrednie polaczenia do USA wykonuja TYLKO PLL LOT. Kiedys mieli umowe code-share z AMericanAirlines i wtedy AA mogly sprzedawac swoje bilety na lot byl obslugiwany przez LOT. Umowy z AA juz nie ma, a jako ze LOT wstapil do Star Alliance, to maja umowe code-share z United Airlines - i mozesz kupic oficjalnie bilet bezposredni np warszawa - NY/Chicago od United Airlines (z ich numerali lotow itd), ale lot bedzie obslugiwany samolotem LOT.

ponoc niedlugo polaczenia do USA maja zaczac wykonywac czarterowe Fischer Air Polska oraz/lub White Eagle Aviation.

Ja ostatni raz lecialem Lotem 12 lat temu i nie zamierzam, bo drogi, a pozatym non stop ma opoznienia. A kiedys lecialem AA i Delta do/z PL, wiec mozliwe, ze juz nie sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...