Skocz do zawartości

Co ze sponsoringiem dziecka?


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

:D:D:D

No to Jackie -WIELKIE gratulacje. Sledzilem tutaj Twoje wypowiedzi dotyczące synów, tyle było spekulacji na ten temat a tu widzę poszło jak po maśle.

Napisz proszę parę słow jak to w końcu wyszło. Może ja też nabiorę więcej

otuchy. :roll: :roll: :roll:

Pozdrawiam serdecznie.

ps. Pozwol że ja strzelę "stakana" za pomyślny obrot Twojej sprawy.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na paszport. Byly jakieś problemy i mogę odebrać dopiero w następnym tygodniu.  :)

No ja też mam czaczę z polskim paszportem dla młodszego smyka :D Jego ojciec jest w USA a potrzebuję jego pozwolenia na wydanie paszportu. Sęk w tym że pozwolenie musi być potwierdzone w konsulacie polskim, a tam nikt nie odbiera od paru tygodni telefonów, odzywa się tylko automatyczna sekretarka. Szlag może trafić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na paszport. Byly jakieś problemy i mogę odebrać dopiero w następnym tygodniu.  :)

No ja też mam czaczę z polskim paszportem dla młodszego smyka :D Jego ojciec jest w USA a potrzebuję jego pozwolenia na wydanie paszportu. Sęk w tym że pozwolenie musi być potwierdzone w konsulacie polskim, a tam nikt nie odbiera od paru tygodni telefonów, odzywa się tylko automatyczna sekretarka. Szlag może trafić :(

Niech Twoj maz podejdzie do konsulatu w godzinach urzedowania (najlepiej rano) i od reki podpisze taki dokument. Tu masz godziny: http://www.polishconsulatechicago.org/inde...sp?page=godziny

Nie jest wymagany appointment do takich spraw, ale czasem z tego co wiem to czeka sie nawet kilka godzin (dlatego dobrze isc rano).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...