Skocz do zawartości

Konkretne pytania po slubie


SebastianP

Rekomendowane odpowiedzi

Dzidzia bedzie rodzona 28 listopada

a skladam petycje w Denver , to nie chicago ale pelno mexykow wiec pewnie tez trwa.

JAckie... czy ja tak samo jak Sebastian ( pierwszy post )  sciagam i-130  

i-485, g-325A, i-864, i-765, i-693 ?

I-765 to podanie o zezwolenie na pracę (EAD) - nie wiem czy chcesz pracować czekając na GC, jesli nie to nie musisz wypełniać. Tego podania nie ma w pakiecie do którego dałam Ci linka. Jeżeli chcesz go ściągnąć to jest tu:

http://www.uscis.gov/graphics/formsfee/for...files/i-765.pdf

W pakiecie który właśnie ściągasz jest jeszcze I-864 czyli Affidavit of Support - BARDZO ważny dokument. Ściągnij go sobie 2 razy, bo trzeba przynieść drugi raz uaktualnioną wersję na interview. Affidavit of Support (nie w pakiecie a solo) jest tu:

http://www.uscis.gov/graphics/formsfee/for...files/I-864.pdf

Ściągnij sobie też: http://www.uscis.gov/graphics/formsfee/for...files/I-131.pdf

To jest podanie o Advance Parole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Przypuszczam, ze zdjecie malucha wystarczy, czy tak Jackie?  :wink:

Dokładnie, ja też byłam w szoku. Dzieciom amerykańskim (nawet niemowlętom) robi się osobne paszporty, tylko w wyjątkowych wypadkach wpisuje się je do paszportu rodziców.

Ciekawe w takim razie co po 5 latach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie jestes ANIOLEM. Slicznie dziekuje!

No to zaczynamy papierkowa robotke  wrrrr....

Juz dzwonilismy po prawnikach... jeden zaspiewal 2700 drugi  1500 ALE brzmial malo przekonujaco... pisac umiem, czytac umiem....  jakos sobie dam rade.

chyba niczego nie przesiedzialam... bo na B-2 jeszcze mi nie odpiwiedzieli (miesiac temu poprosili o doslanie kopii paszportu do dnia 23 czerwca wiec na bank jeszcze nie zdecydowali) a grzeszkow nie mam bo jestem dobra dziweczynka.

Jeszcze raz sliczne dzieki.....

Ceny prawnikow za samo wypelnienie dokumentow to kwota od $ 2,000 - $2 500 w gore. Tak, ze kwota $2 700 jest jak najbardziej cena realna. Jesli prawnik jest ogolny czyli nie specjalizuje sie w imigracji to cena moze byc nizsza, ale to tak jakbys do lekarza ogolnego poszla rodzic. :lol:

W sumie mozesz skladac dokumenty nawet nie majac I-94 w rece jesli masz kopie tego co wyslalas do USCIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze z  nowo narodzona dzidzia to tak szybko znowu nie da sie wracac.... czy w razie takiej ewentualnosci  wywiad z ins moze byc przelozony?

 

juz zakleilam koperte do ins w nebrasce aby oddawali mi moje I-94  i to juz :lol:

Aby oddali Ci I-94? Ale oni nie oddaja dokumentow... Oni wydaja tylko decyzje i wtedy przysla Ci nowe I-94. Nie odsylaja starych dokumentow. Moga Ci przyslac kopie wszystkiego co maja w twoim file, ale nie odsylaja dokumentow. Masz to wszedzie zaznaczone, w kazdej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzidzia bedzie rodzona 28 listopada

a skladam petycje w Denver , to nie chicago ale pelno mexykow wiec pewnie tez trwa.

JAckie... czy ja tak samo jak Sebastian ( pierwszy post )  sciagam i-130  

i-485, g-325A, i-864, i-765, i-693 ?

Niestety niezaleznie gdzie mieszkasz to i tak petycja idzie w to samo miejsce. (Ilosc Meksykow nie gra tu roli :lol: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodzenie dziecka, pobyt w szpitalu, koncowka ciazy tuz przed porodem gdzie w kazdej chwili moze nastapic porod - w takich wypadkach USCIS przeklada interview jesli zadzwoni sie do nich oraz napisze list just in case.

Wakacje w Polsce, urlop na Hawajach itp 'niezalezne' przyczyny - tu raczej bym nie liczyla na wyrozumialosc USCIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...