Skocz do zawartości

Pytanie o lot do usa


Bolciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dzieki za posty czegos sie nauczylem

co do samolotow martwi mnie ciasnota zwlaszcza ze moze byc malo miejsca na nogi w sumie zbyt wysoki to nie jestem (183) ale nogi mam koszykarskie:P

heh co do ostrych przedmiotow to do podrecznego raczej nie wezme (a jesli chodzi o uzycie cazkow to przyszlo mi kilka pomyslow do glowy ale w szczegoly wnikac nie bedziemy:P)

jeszcze jedno jesli chodzi o bagaz jakiej wielkosci walizy moge zabrac ?? moze plecak ze stelazem jest ok ?

no i ile tego mozna zabrac bo ponoc jak wazy zbyt duzo to sie doplaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ostrymi przedmiotami to różnie bywa. Rok temu leciałem z Bratysławy do Londynu, a po jakiejś godzinie lotu kobieta siedząca obok mnie wyciągnęła... nóż (nie jakiś mały scyzoryk tylko całkiem składany nóż) i zaczęła sobie kroić jabłko. Moja mina mówiła wtedy wszystko :) Na szczęście na krojeniu jabłka się skończyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, zapałki właśnie chyba nie... Coś mi się wydaje, że gdy czytałem warunki przewozu Lufthansy 2 lata temu, to radzili brac ze soba zapałki a nie coś innego do zapalania (z pewnością sam miałem coś do odpalenia, bowiem paliłem).

Mnie ostatnio zabrali zapalniczkę i poinformowali że zabierają wszystko co łatwopalne lub co może wybuchnąć (o zapałkach też wspomnieli). To był akurat LOT, nie wiem czy każda linia ma swoje własne prawa czy nie.

W Lufthansie wolno palić????

Cóż, właśnie patrzę na wytyczne IATA z mojego biletu.

Wyrażnie jest napisane iż "zapałki mozna przewozić jedynie przy sobie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...