Skocz do zawartości

Pytanie o lot do usa


Bolciu

Rekomendowane odpowiedzi

Monroe miałeś przesiadke w Monachium jak tam ciężko jest sie połapać jak przejść do drugiego samolotu ? też mam tam przesiadke ?

wiesz, nie wiem, czy mogę sie wypowiadać, bo jak napisałem, że lotnisko w Monachium, przez które leciałem do/z Chicacgo, wydało mi się troszkę mniejsze od Okęcia, to Tissaya się oburzyła :) W każdym bądź razie faktycznie jest dobrze oznaczone i przyjazne dla pasażerów :) I tak jak tissaya wyżej napisała są tam specjalnie wyznaczone miejsca z popielniczkami dla palących, więc nie ma problemu :) (dodam tylko, że wcale nie trzeba stać i palić, bowiem są też miejsca siedzące :) )

Mnie w tym roku czeka Frankfurt, ale przesiadaka trwa 2h50min. więc myślę, że znajdę odpowiedni terminal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Mnie w tym roku czeka Frankfurt, ale przesiadaka trwa 2h50min. więc myślę, że znajdę odpowiedni terminal :)

No ja mam 3 godziny przerwy. W dodatku dwójkę dzieci będę miała na karku, bez papierosa nie zdzierżę ;)

Bardzo dobrze oznaczone i bardzo przyjazne pasażerom jest lotnisko Schipol w Amsterdamie. 3 lata temu można było zapalić bez problemu, naturalnie w specjalnie wyznaczonych miejscach. Była nawet jedna kafeteria dla palących (o papierosy mi chodzi :D ) Poza tym masa sklepów (ceny zwalają z nóg) - do pooglądania. Nudzić się nie nudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko we Frankfurcie jest dobrze oznakowane i latwe jesli chodzi o poruszanie sie. Dwa razy tam ladowalem w tym roku jak lecialem z i do Usa i bez problemow zadnych sie poruszalem. Jesli sie przylatuje z Polski ( ja lecialem z Katowic ) to z samolotu dowoza autobusem do glownego budynku Terminalu 2 i w czesci glownej tego budynku mozna palic w wyznaczonym miejscu. Jest tez sporo sklepow i miejsc gdzie mozna cos zjesc. Lepiej tam pozostac jak nadluzej bo juz przy samych bramkach do samolotow, zwlaszcza transatlantyckich nie ma co robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...