Skocz do zawartości

problem - petycja imigracyjna sponsoring


jamal

Rekomendowane odpowiedzi

aha czyli mamrozumiec ze kazdy kto ma pobyt staly w usa lub jest obywatelem moze mi zlozyc podpis ? cz yt omusi byc tylko rodzina ? i jak juz mam podpis czy mam juz wtedy droge otwarta do Stanow

--- z gory dziekuje ...

i jeszce jedno pytanko : po dostaniu tej petycji i uzuskaniu podpisu (jestem kompletnie nowy w tym :/) co mam zrobic z ta petycja, pisze na niej ze jakies wplaty trzeba wplacic O.o w ogule nie wiem co mam dalej robic :/ moze kos doswiadczony mi pomoze plz i jesli trzeba te wplaty do jakie sa terminy.. itd prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro rodzinna to jakim cudem wujek jest głównym sponsorem? I skoro złożył tu MUSI być sponsorem, nie ma innego wyjścia.

Na stronie podanej przez sly jest wszystko o co pytasz, widać źle szukasz albo masz inne wątpliwości. Zadaj konkrentne pytania, to postaramy Ci się odpowiedzieć. Oraz odpowiedz na moje pytania :) :

- kto na Ciebie składał petycję i jaki jest jego/jej status w USA?

- ile masz lat?

- czy jesteś żonaty, czy masz dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) moze przedstawie sytuacje inaczej :

moj wujek zalozyl papiery mojemu ojcu w 1996. i niedawno otrzymalismy papiery do wypelanienia po ich wyslaniu dostalismy znowu papiery na mnie mojego ojca i matke w ktorych jest rachunek do zaplacenia 380 $ za kazdego z nas i o to chodzi ze wujek zrezygnowal z podpisu sponsoringu dla ojca i nie wiemy co teraz robic skad wziasc sponsoring i czy mozna znalesc inny sponsoring a nie musi byc to tylko wujek ? chodzi o to jak moj ojciec moze dostac sie teraz do usa bez zadnej pomocy ze strony wujka :) mysle ze mnie zrozumieliscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wujek składał petycję to musi być sposorem - nie ma innego wyjścia. Skoro nie chce podpisać Affidavit of Support to cała petycja ulegnie unieważnieniu.

Składający petycję jest ZAWSZE głównym sponsorem. Można mieć współsponsorów, ale bez głównego sponsora nie da się tego przeprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...