Skocz do zawartości

problem - petycja imigracyjna sponsoring


jamal

Rekomendowane odpowiedzi

Jackie czy jetes pewna tego wlasnie dowiedzialem sie na forum ewiza.pl ze podpis moge wziasc od kazdego kto chce mi go udzielic i sie kwalifikuje O.o to juz sam nie wiem co o tym myslec  :?  :)

Chodzi o ten wątek? http://www.ewiza.com/forum2/tematy13/3506.htm

Nie wyjaśniłeś dokładnie o co chodzi, więc dostałeś złą odpowiedź. Pogadajcie z wujkiem, jesli nie podpisze Affidavit to nie macie co liczyć na GC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie a jesli Wujek podpisze z kims sponsoring to i tak pewnie bedzie odpowiedzialny,chyba ze sie myle  :?:

Będzie. Jako składający petycję jest zawsze głównym sponsorem i w pierwszej kolejności to on będzie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za narzucanie sie :) ale jeszce ostatnie pytanie jesli ktos wie :

jaki stan majatkowy musi miec moj wujek zeby zapewnic sponsoring nie wiem czy t ochodzi o jego stan majatkowy czy tez prace po prostu jakie musi spelniac warunki zeby moc mnie sponsorowac

jeszce raz sry i dzieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za narzucanie sie :) ale jeszce ostatnie pytanie jesli ktos wie :

jaki stan majatkowy musi miec moj wujek zeby zapewnic sponsoring nie wiem czy t ochodzi o jego stan majatkowy czy tez prace po prostu jakie musi spelniac warunki zeby moc mnie sponsorowac  

jeszce raz sry i dzieki...

To zależy ile osób ma już na utrzymaniu. Musi zarabiać tyle by móc utrzymać swoją rodzinę (o ile ma takową) oraz dodatkowe 3 osoby. Tu masz tabelkę:

http://www.uscis.gov/graphics/howdoi/affsu...supp.htm#income

Policz osoby (wujek + jego ew. rodzina + Wy) i sprawdź ile wynosi 125% poverty line - wujek musi zarabiać więcej niż podaje tabelka. Jeśli ma żonę która pracuje to można wliczyć jej zarobki do tzw. household (o ile ona wyrazi zgodę).

Stan majątkowy też można wliczać, ale to już zależy od konkretnej sytuacji, są osoby które wolą tego nie robić (ponoć głównie ze względu na IRS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...