Skocz do zawartości

najlepsze / najbardziej przyszłościowe zawody w USA


greatboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem, że na to pytanie chyba nie tak łatwo znaleźć odpowiedź. Ale mam nadzieję, że mimo wszystko ktoś spróbuje :( Jakie zawody są teraz w USA najbardziej przyszłościowe ? Tzn. takie, na które jest największe zapotrzebowanie i które są najlepiej płatne ? I jak wygląda w US sprawa informatyków ? Czy jest duży popyt na np. programistów, grafików komputerowych czy administratorów sieci ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Do końca 1989 w Polsce mogłeś taka licencję praktycznie za darmo zrobić ....heh niestety za młody wtedy byłem żeby się zapisac do aeroklubu.

Obecnie sam kurs na licencję zawodową kosztuje ok 30 tys zł i to początek kosztów....

Z przyziemnych zawodów - ciągle poszukiwani są spawacze, elektrycy z uprawnieniami etc -> w Polsce możesz zarobic od ręki jako spawacz ok 3.5 tys zł ale nie ma chętnych bo wszyscy wyjeżdżają/wyjechali do krajów UE + Norwegii a największą dezinformacją RP jest fakt iż podają stopę bezrobocia na poziomie 17-18% a wszędzie na prawo i lewo są ogłoszenia "przyjmę/zatrudnię pracownika" a poniedziałkowa GW pęka w szwach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiem, że na to pytanie chyba nie tak łatwo znaleźć odpowiedź. Ale mam nadzieję, że mimo wszystko ktoś spróbuje :( Jakie zawody są teraz w USA najbardziej przyszłościowe ? Tzn. takie, na które jest największe zapotrzebowanie i które są najlepiej płatne ? I jak wygląda w US sprawa informatyków ? Czy jest duży popyt na np. programistów, grafików komputerowych czy administratorów sieci ?

Pozdrawiam

każdego rodzaju lekaż, inżynierowie zarabiają również bardzo dużo 70-110tys $/rok co do informatyków to raczej nie ponieważ firmy w usa przenoszą centra informatyczne zagranice ( indie chiny polska itp) wszyskie zawodu które wymagają dużego zaplecza technicznego by wyuczyć osobe ponieważ w usa takie studia bardzo dużo kosztują i mało osob na nie idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam doktorat z matematyki/ statystyki i znajomosc opcji i innych instrumentow pochodnych - mala mieszanka wybuchowa matematyki i finansow:). Zajzyj na Monster.com

Zreszta jak sie ma CPA to tez nie jest zle - ale trzeba lubic rachunkowosc:)

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...