Skocz do zawartości

Zdrada w USA


mkkf

Rekomendowane odpowiedzi

nie no ja generalnie żartowałem

ale niektóre wypowiedzi śmierdzą rasizmem :?

wasza sprawa

temat trochę śmieszny

nie myślcie że jedziecie do jakiegoś amsterdamu

USA to najbadziej purytańskie państwo na świecie

tam wszędzie jest cenzura

to europa jest tą gorsza częścią świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Meksykanki... porazka.... czarne... porazka razy 100....

haha

true true. meksykanki szczegolnie paskudne. az wspolczuje tym meksykom ale im pewnie wszystko jedno. czarnej tez bym nie ruszyl nawet jakby sie nazywala naomi campbell. interracial nie przejdzie.

co ciekawe myslalem kiedys ze biale amerykanki sa brzydkie. do czasu az spedzilem troche czasu w miescie z collegem i plaza. tak zadbanych i ladnych lasek nie widzialem w calej polsce. te nogi te pyszczki.. poezja.

ale po co nam amerykanki jesli kazda polka czy zajeta w polsce czy nie, bedac na WAT wkoncu pomysli o tym i o tamtym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meksykanki... porazka.... czarne... porazka razy 100....

haha

true true. meksykanki szczegolnie paskudne. az wspolczuje tym meksykom ale im pewnie wszystko jedno. czarnej tez bym nie ruszyl nawet jakby sie nazywala naomi campbell. interracial nie przejdzie.

co ciekawe myslalem kiedys ze biale amerykanki sa brzydkie. do czasu az spedzilem troche czasu w miescie z collegem i plaza. tak zadbanych i ladnych lasek nie widzialem w calej polsce. te nogi te pyszczki.. poezja.

ale po co nam amerykanki jesli kazda polka czy zajeta w polsce czy nie, bedac na WAT wkoncu pomysli o tym i o tamtym. :)

kobieta to kobieta. niewazne jaki ma kolor skory, wlosow, oczu.

a tak na serio to malo jest ladnych, zadbanych i wyksztalconych murzynek, ale sa. i nie roznia sie niczym. piersi maja, tyleczki jak ktos wieksze lubi (nawet u drobnych dziewczyn!) tez sa. co do zapachu skory u czarnych - nie wszystkim przeszkadza i nie wszyscy murzyni go "maja". ja pomimo ze generalnie nie podobaja mi sie murzynki, poznalem 2 czy 3 ktore byly super fajnymi laskami.

co do latynosek to mialem na mysli glownie brazylijki, kolumbijki czy kubanki. wieksza czesc meksykanek, peruwianek, boliwijek etc jest pochodzenia indianskiego w duzej mierze, dlatego nie sa zbyt atrakcyjne. tu sie zgadzam.

dla mnie tak czy siak nie ma roznicy skad ktos pochodzi.

a co do chinek i japonek - chiny sa bardzo roznorodne - zalezy z jakich regionow pochodzi, ale sa tez ladne chinki.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki malo sie nie zeszcza z radosci bo maja czarnego chlopaka a on kiedy baka gada se dow[beeep] o polakach.... polskie kobiety sprzedaja sie tu za kolor skory.... bo to wielki szpan miec amerykanskiego chlopaka, czarnego albo innego kakrocia, dla mnie porazka... nie nawidze tych polskich suk ktore przyjezdzaja tu i tylko szukaja ktoregos z nich zeby pozniej sie pochwalic kolezankom ze ja mialam takiego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki malo sie nie zeszcza z radosci bo maja czarnego chlopaka a on kiedy baka gada se dow[beeep] o polakach.... polskie kobiety sprzedaja sie tu za kolor skory....  bo to wielki szpan miec amerykanskiego chlopaka, czarnego albo innego kakrocia, dla mnie porazka... nie nawidze tych polskich suk ktore przyjezdzaja tu i tylko szukaja ktoregos z nich zeby pozniej sie pochwalic kolezankom ze ja mialam takiego....

:rotfl2:

Ostry tekst, ale sam znam dobrze takie przypadki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki malo sie nie zeszcza z radosci bo maja czarnego chlopaka a on kiedy baka gada se dow[beeep] o polakach.... polskie kobiety sprzedaja sie tu za kolor skory....  bo to wielki szpan miec amerykanskiego chlopaka, czarnego albo innego kakrocia, dla mnie porazka... nie nawidze tych polskich suk ktore przyjezdzaja tu i tylko szukaja ktoregos z nich zeby pozniej sie pochwalic kolezankom ze ja mialam takiego....

sporo racji w tym co piszesz sam widziałem takie rzeczy ze :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ!! NIE MOZNA UOGÓLNIAĆ!!!!!! :evil: Są różne dziewczyny, różne osoby, rozni ludzie.. Na wat poznawalam dziewczyny ktore zarywały wszystko co inne niz polskie, ale byly tez takie ktore byly w porzadku wobec swoich facetow pozostawionych w ojczyznie.. Wiec nie piszcie takich rzeczy, bo faceci tez roznie postepuja wyjezdzajac do usa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...