Skocz do zawartości

Zdrada w USA


mkkf

Rekomendowane odpowiedzi

nie nawidze tych polskich suk ktore przyjezdzaja tu i tylko szukaja ktoregos z nich zeby pozniej sie pochwalic kolezankom ze ja mialam takiego....

Rypson, lubie Cie czytac, ale czasem to pierniczysz ze az przykro. Co ma nienawisc do tego kto komu [beeep] daje i jaki ma kolor skory? Jak dla mnie poki sie komus tym krzywdy nie robi to mozna sobie sypiac nawet z Eskimosami.

PS. Moj maz jest bialy, jakby to kogos interesowalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Polki malo sie nie zeszcza z radosci bo maja czarnego chlopaka a on kiedy baka gada se dow[beeep] o polakach.... polskie kobiety sprzedaja sie tu za kolor skory....  bo to wielki szpan miec amerykanskiego chlopaka, czarnego albo innego kakrocia, dla mnie porazka... nie nawidze tych polskich suk ktore przyjezdzaja tu i tylko szukaja ktoregos z nich zeby pozniej sie pochwalic kolezankom ze ja mialam takiego....

wyglada na to ze ktos jest zaszdrosny o to ze polki sypiaja z murzynami, portorykami itd. a moze to kompleksy ? :shock:

co to kogo obchodzi z kim jakas polka sypia ? a wiesz ze polacy sa jednym z najbardziej wymieszanych genetycznie narodowosci na swiecie ? wiesz ze w twojej zyle na 99% nie plynie czysta slowianska krew, tylko szwedzka, turecka, mongolska, niemiecka i dziesiatki innych ? :shock:

no, to daj polkom i polakom sypiac z kim chca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a amerykanie to 100% rdzenni mieszkancy ameryki północnej

bez mieszania

to chyba ich kraj jest bardziej zróżnicowany

miło że wypowiedziały się kobiety

temat uprawiania sexu z osobą o odmiennym kolorze skóry powinien być traktowany jako bardziej osobisty

jeśli ktoś chce sie bzykać z kim popadnie to jego sprawa

ale potrzeba też troche odpowiedzialności za to co się robi

a co do chwalenia się to chyba nie ma za bardzo czym to nie są zawody czy wyścigi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a amerykanie to 100% rdzenni mieszkancy ameryki północnej

bez mieszania

to chyba ich kraj jest bardziej zróżnicowany

oczywiscie ze nie, ja tylko zwracam uwage na to ze niektorzy pisza polki dla polakow a to przeciez to samo. a nawet my jestesmy nawet bardziej wymieszani niz murzyni w ameryce. to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na pytanie o zdolnosc do zawarcia malzenstwa:

otoz jest to proste i oczywiste. Poligamia jest zakazana i kropka. I nie ma tu znaczenia fakt ze nikt tego przy wydaniu marriage license nie bedzie sprawdzal. Osoba podpisujaca akt malzenstwa jest zobowiazana przepisami prawnymi dotyczacymi poligamii. I jesli po podpisaniu aktu ktos zostanie zlapany na poligamii to konsekwencje sa niezbyc przyjemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co nam amerykanki jesli kazda polka czy zajeta w polsce czy nie, bedac na WAT wkoncu pomysli o tym i o tamtym. :)

Ale ty pieprzysz od rzeczy czlowieku :) Chyba twoje nikle nadzieje na zainteresowanie w USA, bo nie wiem jak to inaczej nazwac :o

Rozwala mnie u niektorych takie uogolnianie - naprawde uwazasz ze znasz wszystkie dziewczyny wyjezdzajace na W&T i ze mozesz byc pewien swoich slow ? :)

czarne?? meksykanki??? oo stary to zes sie popisal z tymi orgiami ja bym sie wstydzil przyznac bo siuraka na smietniku nie znalazlem....

A niektorymi wypowiedziamy to moderator moglby sie zianteresowac. Sa to wypowiedzi rasistowskie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na pytanie o zdolnosc do zawarcia malzenstwa:

otoz jest to proste i oczywiste. Poligamia jest zakazana i kropka. I nie ma tu znaczenia fakt ze nikt tego przy wydaniu marriage license nie bedzie sprawdzal. Osoba podpisujaca akt malzenstwa jest zobowiazana przepisami prawnymi dotyczacymi poligamii. I jesli po podpisaniu aktu ktos zostanie zlapany na poligamii to konsekwencje sa niezbyc przyjemne.

Hm ciekawe dlaczego w obecnych czasach "poligamia" jest zakazana... rozumiem po wojnie gdy mężczyzn było mało, ale teraz? Jeśłi ktoś jest na tyle hmm niepoważny że decyduje się świadomie mieć dwie teściowe ;-). w końcu - zezwalamy na związki homoseksualne to czemu nie mamy pójśc w kierunku uwolnienia wszystkich związków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co nam amerykanki jesli kazda polka czy zajeta w polsce czy nie, bedac na WAT wkoncu pomysli o tym i o tamtym. :)

Ale ty pieprzysz od rzeczy czlowieku :) Chyba twoje nikle nadzieje na zainteresowanie w USA, bo nie wiem jak to inaczej nazwac :o

Rozwala mnie u niektorych takie uogolnianie - naprawde uwazasz ze znasz wszystkie dziewczyny wyjezdzajace na W&T i ze mozesz byc pewien swoich slow ? :)

czarne?? meksykanki??? oo stary to zes sie popisal z tymi orgiami ja bym sie wstydzil przyznac bo siuraka na smietniku nie znalazlem....

A niektorymi wypowiedziamy to moderator moglby sie zianteresowac. Sa to wypowiedzi rasistowskie :evil:

Popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pare moich uwag : ) :

1. jesli wysylasz dziewczyne na wat do usa to mozesz byc niemal pewien, ze cie zdradzi (jezeli nie to jest zimnym głazem i wspolczuje ci ; ) ) .. ale nie przejmuj sie, wroci i cie bedzie nadal kochac :o))

2. na florydzie bylem to a. meksykanki brzydkie b.czarne brzydkie c. biale extra - naprawde poezja, nie ma takich w polsce.

3. w atlancie -czarne miasto- czarni i meksykanie na zupelnie innym poziomie .. naprawde jest z kim sie zabawic i gdzie..

4. w NYC do wyboru do koloru. niesamowite miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jesli wysylasz dziewczyne na wat do usa to mozesz byc niemal pewien, ze cie zdradzi (jezeli nie to jest zimnym głazem i wspolczuje ci ; ) ) .. ale nie przejmuj sie, wroci i cie bedzie nadal kochac :o))

Taaaa...

A świstak siedzi...

Czekam na głosy słusznie oburzonych kobiet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...