Skocz do zawartości

Zdrada w USA


mkkf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Stwierdzenie "Polki dla Polakow" bylo prowokacja z mojej strony, zebyscie sie zastanowili nad glupotami ktore tu wypisujecie. Wiekszosc z Was przyjezdza do Stanow na kilka miesiecy, spedza wakacje, poznaje pewna ograniczona ilosc osob, a nastepnie wyciaga wnioski ktore prezentuje w formie prawdy objawionej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jesli wysylasz dziewczyne na wat do usa to mozesz byc niemal pewien, ze cie zdradzi

Cóż za mądrość bije z tego stwierdzenia :!:

Skąd takie poglądy u Ciebie? Bo kilka Twoich koleżanek tak zrobiło czy słyszałeś, że tak jest? A może jeszcze z innego powodu?

Proszę Cię, następnym razem zastanów się sto razy, zanim napiszesz taką bzdurę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty pieprzysz od rzeczy czlowieku  :)  Chyba twoje nikle nadzieje na zainteresowanie w USA, bo nie wiem jak to inaczej nazwac :o

Rozwala mnie u niektorych takie uogolnianie - naprawde uwazasz ze znasz wszystkie dziewczyny wyjezdzajace na W&T i ze mozesz byc pewien swoich slow ? :)

poznalem juz dobrze psychike kobiety chociaz i tak czasami nie wiadomo co im tam siedzi w glowie.

poza tym widzialem co sie dzialo. oczywiscie nie mozna uogolniac - zawsze jest jakis blad statystyczny.

nie wiem jakiej jestes plci, wydaje mi sie ze zenskiej, wiec pewnie nalezysz do tego ozieblego ruchu oporu :)

bardzo prawdopodobne ze wiem dlaczego.

A niektorymi wypowiedziamy to moderator moglby sie zianteresowac. Sa to wypowiedzi rasistowskie  :evil:

jak sie komus nie podobaja murzynki i meksykanki to jest to rasizm a nie gust.. hm spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem facetem, ale draznia mnie takie durne texty.

A co do gustow - komus moga sie podobac murzynki, komus latynoski, komus biale, ok ... Ale jak ktos sie PRZYZNAJE, ze jest rasista i pisze w swoich postach, ze nie przespi sie z murzynka lub latynoska bo "nie znalazl siuraka na smietniku" to jak ty to chcesz czlowieku rozumiec??? Dziwie sie, ze moderator jeszce nie edytowal tych postow. Forum o USA, wspominane w mediach, a szerzy rasizm !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie szerze rasizmu.. wiesz to twoja sprawa gdzie wsadzasz ja sie poprostu szanuje... i mowie NIE... a co do POolki dla Polakow... dla mnie polskie dziewczyny nie wszystkie zaznaczam nie wszystkie ale bardzo duzo to totalna porazka rozumopwania i zachowania wstyd mi za nie... bo widze co robia... widze jak szukaja kogos kim moga sie pochwlaic " o rposze tutaj moj amerykanski czarny chlopak" dziewczyny z polski zostawiaja swoich facetow po wieloletnich zwiazkach bo w usa takie wspoaniale zycie bo w usa takie wspoaniale chlopaki... dla mnie naprawde zenujaca i przykra sprawa jak poznaje Polke na imprezie i ona mowi no ten amerykanin to moj chlopak miala w polsce faceta bylam z nim 3 lata ale nie moglam sie powstrzymac zeby z nie polakiem srubowac... Dziewczyny prosze was... blagam was... nie robcie tego... szaujcie sie... ja naprawde rozumiem mozna sie zakochac pewnie ze mozna i nie ma na to sily... ale uwierzcie.. ja mieszkam w usa juz dlugo nawet troche bardzo dlugo... mowie po angielsku raczej na poziomie barzo wysoki, nie mam zadnego prawie kontaktu z polakami... i uwierzcie mi w jezyku angielskim swojej amerykanskiej dziewczynie nie potrafilem powiedziec nawet 1% tego co bym mogl jej powiedziec po polsku... prosze was zastanowcie sie... bo nie warto sprzedac swoj zwiazek i honor za wakacyjna znajomosc z np amerykaninem ktory pozniej bedzie cie uwazal za smiecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylaczam sie z tego tematu bo nie chce klutni i nieporozumien... jestem rasita... zamieszkaj w usa i zobaczymy jak syzbko ty sie niem staniesz... poprostu podobaja mi sie biale kobiety nie widze nic szczegolnego w urodzie afroamerykanek albo meksykanek bo wiesz latynoski to troche szerokie pojecie.... ale z dwojga zlego wole latynoski bo afroamerykanki... nie zdecydownie nie nie nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...