Skocz do zawartości

Zdrada w USA


mkkf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie nie prawda ze wszyscy wszystkich :) ale powiem szczerze ze latwiej jest nawiazac kontakty w usa niz np w polsce.... ojjjj o wieleee latwiej... sweeetttttt...... heheheheh ale to chore pytanie... zdrada zalezy od clzowieka i od uczuc a nie od kraju chyba tak ?? a poza tym nie wiem czy znacie pewna zasade w ktora panuje w usa.... nazywa sie zasada kontynentow... jesli sie jest a innym kontynencie niz twoja dziewczyna, chlopak to nie zdrada.... :) kiedys powiedzialem tak swojej zonie ktora jest w Irlandii teraz... uuuu juz nigdy nie wspomne tego prawa przy niej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda ze wszyscy wszystkich zdradzają w USA ????.  

oczywiście

ze wszystkimi

jak jesteś facetem to możesz "spróbować" czarnej, meksykanki, azjatki bo u nas ciężko o takie rozmaitości

generalnie brałem udział w kilku orgiach każdy z każdym i w kazdej pozycji :)

a tak na serio to tylko zależy od ciebie jeśli kogoś kochasz to jesteś wierny a gdy zdradzasz nie ma sensu ciągnąć związku dalej i okłamywać drugą osobe

a zresztą porad miłosnych po szukaj na czacie www.ilove.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meksykanki... porazka.... czarne... porazka razy 100.... Jestes Bialy ogladaj sie za Bialymi....

[...] - Admin

Brazylia... no ten kraj ma potencjal... i jeszcze japonia... nie chiny tylko Japonia... dobry malutki potencjalik ma :) wogoole jestem rasista wiec o czym ja tu dyskutuje... TYLKO BIALE KOBIETY !!!

Co do JLo to z niej taka meksykanka jak z Arnolda Amerykanin.... fajna fajna pewnie ze fajna jedna na 1000 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niejako w temacie ;-) :

Czy istnieją przesłanki PRAWNE (dotyczy USA!!) aby osoba zamężna/żonata w Polsce NIE mogla pobrać się (wyjśc za mąż/ożenić się) w USA?? (Pomijamy tu aspekt moralny!!!) Na jakiej podstawie ocenia się zdolnośc osoby do czynności prawnej zawarcia małżeństwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja generalnie żartowałem

ale niektóre wypowiedzi śmierdzą rasizmem :?

wasza sprawa

temat trochę śmieszny

nie myślcie że jedziecie do jakiegoś amsterdamu

USA to najbadziej purytańskie państwo na świecie

tam wszędzie jest cenzura

to europa jest tą gorsza częścią świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...