Skocz do zawartości

GC i zycie w Bay Area.......... ;-) ......[wlasnie mija rok]


Rekomendowane odpowiedzi

No tak dla kenijki dostanie się do USA to jest jakiś tam awans... ale dla ludzi z cywilizowanej części świata?

Jeszcze kilka miesięcy temu dla Ciebie to też był wielki awans...

To, że Tobie się nie podoba (że tak delikatnie to ujmę), nie znaczy, że wszyscy inni mają takie same odczucia.

Ośmielę się nawet powiedzieć, że jesteś w mniejszości.

Dlatego, proszę, przestań chodzić po wszystkich wątkach i narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No tak dla kenijki dostanie się do USA to jest jakiś tam awans... ale dla ludzi z cywilizowanej części świata?

Tego nie wiem, zawsze mozesz poszukac na odpowiednich stronach statystyk ilu kenijczykow z calego swiata bralo udzial w loterii, ze szczegolnym uwzglednieniem kenijczykow urodzonych w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdanie to on moglby miec gdyby nie stukal z Koziej Wolki, jedyne co on ma to niedowartosciowanego ego, moze go proboszcz molestuje?

DobDokładnie tak, i w tym sęk że ten dzieciak w żadnych tam Stanach nie był (i nie będzie, notabene).Dobrze pamiętam jak zapuścił temat. o emigracji bo maturkę ledwo (w dodatku pierwszy post był z nagannymi błędami ortograficznymi i dialektycznymi) zrobił i chciał iść do pracy. Co za ignorancja. Został rychło zesłany na ziemie. Myślę, iż taka postawa wynika z chęci dania upustu swej indolencji i frustracji (skoro ja nie mogę to inni też!).

Przypuszczam, że niejaki maciek2012 to jest niejaki Krzysztof D. pierwszy pajac wolnej Polski. Raz podszywał się pod kobietę (vide: roza bez kolcow na forum Kanady). Tak więc wsio w wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że niejaki maciek2012 to jest niejaki Krzysztof D. pierwszy pajac wolnej Polski. Raz podszywał się pod kobietę (vide: roza bez kolcow na forum Kanady). Tak więc wsio w wiatr.

Nie, nie... Krzysztof D. to był makdonald, woda na pustyni i jeszcze kilka innych kont tu sobie zakładał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...