Skocz do zawartości

GC i zycie w Bay Area.......... ;-) ......[wlasnie mija rok]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 353
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Swiete slowa... To wcale nie jest tak, ze teraz mowie jak to w Polsce jest wspaniale... Wspaniale to jest dla ku### i zlodzieja, czyli dla managierow w korporacjach, prezesikow i podobnej zgraji nierobow...

zapomnieliscie o rzoNdzie [trzymajacych sie stolkow]

Ciekawa jestem na co było by mnie stać w Stanach,gdybym pracowała i wykonywała tą sama prace co w Polsce,taką zwyczajna przy produkcji TV ?

poszukaj w googlach, wydaje mi sie ze sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, w cinti tez jakas autostrada na poludnie prowadzila kiedys przez downtown i okoliczne uliczki (nie wiem czy nadal prowadzi bo to bylo ze 20 lat temu jakzesmy probowali nowa trase na floryde) i jak przejezdzaismy to sie zalozylem z zona o $5, ze przez najblizsze 15 minut nie zobaczymy zadnego bialego. wygralem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to downtown w cincinnati jest az tak czarne?? Cincinnati kojarzylo mi sie z dosc bialymi rejonami....

Ja bym naszych rodowitych "ziomali" i "hiphopowcow" wyslal troche by pomieszkali w takim rejonie w srodku housing project, odechcialo by im sie hiphopa :) Tutaj panuje klimat nie do podrobienia przez nikogo jak np widzialem ostatnio czarnego ubranego w zimowe futro, a na zewnatrz bylo kolo 26 stopni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze moj watek zjechal na nowe tory ;-)

Taka ciekawostke tu wrzuce, ci z was ktorzy byli w Sf i jezdzili komunikacja miejska, wiedza jak mili i uprzejmi sa kierowcy, a prace maja ciezka......................Choc niekiedy chcieliby pojechac z pasareme w tym stylu - a maja wiele ku temu powodow, wierzcie mi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...