Skocz do zawartości

GC i zycie w Bay Area.......... ;-) ......[wlasnie mija rok]


Rekomendowane odpowiedzi

jkb - tak, paszport juz mam, wybralem opcje z odbiorem w biurze tego samego dnia, przynioslem im wniosek wraz z wydrukami "zaplanowanej" podrozy, ktora miala sie odbyc w trybie pilnym. Wolalem zaplacic te ekstra $70, miec paszport i plastik tego samego dnia i co najwazniejsze nie stresowac, ze po drodze zaginie moj certyfikat obywatela.

armani, nie slucham radia, najpewniej Polonia w Czykago owszem wiec uderz do nich ;-)

Wiele sie ostatnio nie dzialo, no moze poza wypadem na piwo do NYC ;-) Kumple byli na krotkich wakacjach, wiec postanowilismy sie spotkac w polowie drogi miedzy SF a WWA ..............................Szczegolnie ze trafilem bilet SF-NYC-SF za $220, nie moglem tego przegapic....................Fotek za duzo nie na cykalem, Manhattanu nie podziwalem, wzrok mialem caly czas skierowany na poziom twarzy oraz ponentniejszych czesci ciala nowojorkich kobiet ;-)

Mialem tylko 1 rzecz zaplanowana, ktora chcialem zrobi -przejsc sie Brooklyn Bridgem.............................!

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/579761_10150843182912592_1429704207_n.jpg

A tu fota dla Dominika, zeby nie bylo ze nie reprezentuje godnie.............................!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150843182537592&set=a.10150843124917592.406316.709412591&type=3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hehe no browara to zawsze chetnie moge osuszyc ;-) .........................Ostatnio nawet wyruszylem na miasto w poszukiwaniu bialo-czerwonych koszulek w dni gdy nasi grali mecze....................No zlapalem sie z 4 naszymi w jednym lokalu, wszyscy oni byli z East Bay ja jako jedyny reprezentowalem San Franciszko....................... ;-) Troszke bialej sie polalo, chmielu tez ;-) Tak sie zlozylo, ze wszyscy Ci trzej kolesie mieli doswiadczenia z egzystowania w polskich dzielnicach w Czykago i NiuJorku no i po przeprowadzce tutaj dopiero decenili zycie i asymilacje z lokalsami z Ameryki ;-)

Aha, zapomnialem, dwa miesiace temu starzy dobrzy znajomi zajechali na ponowny podboj Stanow, prawie wszystkie sale w ktorych grali mieli wyprzedane, oczywiscie na widowni moze promil Polonusow ;-)

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522684_10150705740592592_1350406161_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Powitać Pana Kaysera :)

mam kilka pytań do Ciebie, będzie mi miło jeśli odpiszesz w wolnej chwili będąc na forum.

1) jak tam kwestie Twojego planowanego 5 lat temu biznesu? Chciałes być bossem sam dla siebie w pierwszą rocznicę pobytu tam. Wyszło coś z tego? Próbowałeś w ogóle?

2) też rozważam wzięcie udziału w loterii i w razie wygranej zastanawiam się czy jest sens wylatywać skoro w Polsce powodzi nam się całkiem nieźle. Szczegóły napiszę Ci w prywatnej wiadomości bo nie wszyscy musza to czytać ;)

3) czy odczuwasz aby w przeciągu ostatnich 2-3 lat życie w SF zdrożało? (ogólne koszty mieszkania, jedzenia, egzystowania)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odnośnie sytuacji z klientem.

Przypomina mi się scena z filmu Łowca Jeleni. Gdzie oficer armii USA zwrócił się do bohatera (Christopher Walken) "czy jego nazwisko jest rosyjskie". A on mu na to wypalił "Nie Amerykańskie!".

P.S. Gratuluję obywatelstwa. Zdobytego ciężką pracą i niekiedy wyrzeczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"American dream" LOL Ja najchetniej to swoja wize pracownicza bym ktoremus z was sprzedal... Niestety i tak was tu nie przyjma do Stanow... Aktualnie mysle o jak najszybszym powrocie do kraju, co jednak moze mi troche zajac...... ale naprawde wspolczuje mieszkac na tej czarnej paskudnej ziemi do konca swoich dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a maciek znow o swym nieszczesnym zyciu poza granicami Polski. daj juz spokoj. ktos dobrze gdzies cie okreslil, to ze ja wloskiej kuchni nie lubie to znaczy ze nikt lubic nie powinnien. Oj maciek, lec juz do tej polski i oszczedz nam tych zalow dotyczacych usa, bo ty w kolko o tym samym :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze Maciek tu mieszkał 10 lat a nie 3 miesiące, to bym go rozumiał.

Poza tym po raz kolejny - nie chodzi o to, że Maćkowi się nie podoba, bo to jest jak najbardziej zrozumiałe - chodzi o to, że musi iść do każdego wątku i wylewać swoje frustracje z uporem maniaka.

Maciek przecież mówi, że tak dobrze żył w Polsce - to albo ######, albo złodziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...