Skocz do zawartości

GC i zycie w Bay Area.......... ;-) ......[wlasnie mija rok]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 353
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

podczas ost 3 tyg nie zanotowałem temp wyzszej niz -10stC :(

Anyway ... nie ma to jak L.A. przynajmniej pod względem pogody (bo pod względem np: klimatu miasta to musialbym "dokładnie" przebyć obydwa).

Keyzer Soze: Gratuluje Ci ! Mam nadzieję, że w bliskiej przyszłości też będę mógł to usłyszeć. ;) Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keyser Soze, przeczytałem Twój wątek "na raz". Od zawsze fascynowała mnie Ameryka, głównie motoryzacja i zamierzam wyjechać do Stanów zaraz po maturze lub po studiach, ale nie wiedziałem do jakiego miasta, myślałem o NY ale po przeczytaniu tego wątku chyba wybiorę SF :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keyser Soze, przeczytałem Twój wątek "na raz". Od zawsze fascynowała mnie Ameryka, głównie motoryzacja i zamierzam wyjechać do Stanów zaraz po maturze lub po studiach, ale nie wiedziałem do jakiego miasta, myślałem o NY ale po przeczytaniu tego wątku chyba wybiorę SF :)

Pozdrawiam!

W pelni popieram wybor. Moja corka co tydzien jezdzi do SF realizowac recepte na "pot". Mowi, ze nawet tam by sie przeniosla tylko mieszkania troszke drogawe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można wiedzieć to ile kosztuje tam życie (mieszkanie, jedzenie)?

Powiem Wam, że sam nie wiem czy wyjechać po maturze a studiach zrobić za kilka lat czy już się tu przemęczyć jeszcze te 4-5 lat?

Dlaczego uważacie że SF jest lepsze od NY? Poza pogodą i kobietami, bo to już wiem :D

A co myślicie o LA? Tam mógłbym przynajmniej spotkać Jay`a Leno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź na dwór :) tupnij dwa razy... tak pod nogami to ziemia, zacznij po niej twardo stąpać. Naoglądałeś się MTV albo czegoś podobnego i Twoje wyobrażenie USA chyba troche odbiega od rzeczywistości. Rozumię, że trzeba mieć marzenia :) A co do pytań i odpowiedzi na nie polecam Google. Sprawdź sobie w jaki sposób można zostać rezydentem USA, jest to chyba trudniejsze niż Ci sie wydaje. W obliczu tego zagadnienia pozostałe niuanse jak koszty życia tracą jednak sens :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...