Skocz do zawartości

GC i zycie w Bay Area.......... ;-) ......[wlasnie mija rok]


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje, Keyser!

Twój wątek śledziłem od ponad roku i sporo śmiechu po drodze było ;) Musi być niesamowite uczucie, gdy wie się, że tak naprawdę wygrało się los na loterii (dosłownie)! Cieszy mnie również niezmiernie, że pokazujesz co poniektórym Twoim już rodakom, którym wydaje się, że wszystkie rozumy pozjadali, ich należyte miejsce w szeregu! Tak trzymać! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Owszem,. czasami przytakiwalem, ze jestem z Rosji hehe ;-) Pierwszego dnia po naturalizacji co chwila powtarzalem wspolpracownikow ktorzy mi gratulowali, ze teraz tylko musze sie dostosowac do wiekszosci Amerykanskiego spoleczenstwa i zaczac pytac jak sie spelluje slowa, uzywac "like" 5 razy w 10-wyrazowaym zdaniu, no i oczywiscie zanizyc swoje IG by dobic do sredniej krajowej ;-)

Raz jeszcze dziekuje za gratulacje, pewnie zacznie do mnie sytuacja docierac na granicy gdy wracajac do US nie bede stac w dlugasnych kolejkach do odprawy dla obcokrajowcow, no i beda mnie witac slowami "welcome back home sir" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem,. czasami przytakiwalem, ze jestem z Rosji hehe ;-) Pierwszego dnia po naturalizacji co chwila powtarzalem wspolpracownikow ktorzy mi gratulowali, ze teraz tylko musze sie dostosowac do wiekszosci Amerykanskiego spoleczenstwa i zaczac pytac jak sie spelluje slowa, uzywac "like" 5 razy w 10-wyrazowaym zdaniu, no i oczywiscie zanizyc swoje IG by dobic do sredniej krajowej ;-)

To się nazywa IQ, nie IG, o ironio. Dobry start ;)

Raz jeszcze dziekuje za gratulacje, pewnie zacznie do mnie sutaycja docierac na granicy gdy wracajac do US nie bede stac w dlugasnych kolejkach do odprawy dla obcokrajowcow, no i beda mnie witac slowami "welcome back home sir" ;-)

Albo trzymać cię na secondary inspection, bo naturalizowanych obywateli, niestety, to nie omija :(

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Raz jeszcze dziekuje za gratulacje, pewnie zacznie do mnie sytuacja docierac na granicy gdy wracajac do US nie bede stac w dlugasnych kolejkach do odprawy dla obcokrajowcow, no i beda mnie witac slowami "welcome back home sir" ;-)

Na granicy beda Cie nadal pytac jak dlugo przebywales poza USA. Wierz mi, znam to niejako " z pierwszej reki"....hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...