Skocz do zawartości

GC i zycie w Bay Area.......... ;-) ......[wlasnie mija rok]


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko tam uważaj, bo przecież niedawno mówiłeś, że w Polsce to tylko ###### i złodziej dobrze żyją.

Bo taka prawda i wcale nie mowie ze w Polsce tak jest wspaniale ale przynajmniej zyje polska #### i zlodziej, a nie czarna czy meksyskanska #####. Naprawde zaczalem doceniam jednorodnosc narodowa polakow.... Az dziwi mnie ze nikt (poza woda ktorego ktos wycial z tego watku) tego nie dostrzega.... Jakbym pomieszkal z 15 lat w Stanach to z pewnoscia nie mialbym do czego juz wracac w Polsce, ale tak na swiezo to mam wybor i uwazam ze dzis jechac do ameryki za chlebem to kompletne wariactwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
uwazam ze dzis jechac do ameryki za chlebem to kompletne wariactwo :)

No i masz do tego prawo.

A jeszcze tak niedawno uważałeś, że życie w Polsce to porażka.

Daj już spokój, naprawdę.

Nie podoba Ci się w Stanach i ok. To nie jest wymóg. Nie każdemu musi się podobać.

Ale to, że Tobie się nie podoba, to nie znaczy, że innym nie może się podobać i że poza syfem niczego tam nie ma.

Przesadzasz z tym radykalizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna, a niech sie podoba, takze maja do tego prawo :) Tylko mam takie wrazenie, ze czasem ludziom trudno sie przyznac do swoich bledow zyciowych i robia wszystko zeby pokazac innym, nawet na tym forum jak to sie wspaniale mieszka w Ameryce, a czasem po prostu ciezko zapieprzaja fizycznie.....

Moje wypowiedzi sa tylko dla tych ktorzy jeszcze nie pojechali zeby ich przestrzec ze ta Ameryka wcale taka rozowa nie jest.... niestety mit Ameryki w Polsce nadal jest obecny i jeszcze wielu bedzie sie pchalo tutaj drzwiami i oknami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mam takie wrazenie, ze czasem ludziom trudno sie przyznac do swoich bledow zyciowych i robia wszystko zeby pokazac innym, nawet na tym forum jak to sie wspaniale mieszka w Ameryce

Czyli rozumiem, że według Ciebie nie jest możliwe, że komuś w Ameryce może być najwzyczajniej w świecie dobrze (zauważ, że nie użyłam słowa "wspaniale", bo nie czytałam na forum, żeby któryś z mieszkających tam na stałe piał aż takie peany na cześć Ameryki). Bo jeśli mówią, że jest im dobrze, to tak naprawdę wcale im tak tam nie jest, a po prostu wstydzą się do tego przyznać, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze tu o wszystkich przeciez.... Jak komus sie mieszka dobrze w Ameryce to wspaniale... ale jestem wiecej jak pewny ze nawet na tym forum sa ludzie ktorzy pisza jak to dobrze maja w Stanach a tak naprawde w duchu zaluja ze wogole tam sie znalezli... Tyle tylko chcialem napisac. A czym dluzej sie jest juz w Stanach tym gorzej i ciezej wrocic do Polski -- to tez chyba normalne... Z czasem zaczynamy tolerowac tutejsze dziadostwo, podobnie jak w Polsce ludzie toleruja polskie dziadostwo... do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic z czasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze tu o wszystkich przeciez.... Jak komus sie mieszka dobrze w Ameryce to wspaniale... ale jestem wiecej jak pewny ze nawet na tym forum sa ludzie ktorzy pisza jak to dobrze maja w Stanach a tak naprawde w duchu zaluja ze wogole tam sie znalezli... Tyle tylko chcialem napisac. A czym dluzej sie jest juz w Stanach tym gorzej i ciezej wrocic do Polski -- to tez chyba normalne... Z czasem zaczynamy tolerowac tutejsze dziadostwo, podobnie jak w Polsce ludzie toleruja polskie dziadostwo... do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic z czasem...

ja sie dlaczam do tej opinii: dziadostwo jest i w ameryce i w polsce i najgorsza rzecza jaka moze nas spotkac to dac mu przyzwolenie i je zaakceptowac

zawsze bylem krytyczny wobec zarowno polskiej jak i tutejszej rzeczywistosci

jednakze tak na prawde to uwazam, ze nic nie dorownuje polskiemu dziadostwu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocker w morde scientysta nie wiedzial jak wyjezdzal ze polowa USA to kolorowii, dam ci dobra rade: czarny kutas wchodzi nie gorzej niz ten krajowy za ktorym tesknisz, jeno wiecej wazeliny trzeba dac...tak apropos odniesien o tych qrwach i zlodziejach.

Funny polaczek is funny.

jechac do ameryki za chlebem to kompletne wariactwo

Za chlebem? Nie przepadam za pieczywem, wiec mysle ze to w jakimkolwiek czasie to bylo wariactwo. Polska jest do dupy bez wzgledu na status finansowy, to ze dalej motywy wyjazdu sa stricte ekonomiczne sprawiaja ze prostym wydaje sie byc wniosek, ze ci ktorzy tak mysla sa zwyklymi zywiowymi niedorajdami.

Mi tam niesmakuje Polskie powietrze, duszne i pelne chamstwa i prostactwa.

Mialy byc ulice wykute w zlocie a czarnuchy na plantacjach, tylko cholera time machine sie zjebalo i imc Maciek wyladowal w 21-wszym wieku w kraju ktory stacza sie po ekonomicznej rowni pochylej i ciagnie za soba pol swiata.

Poor thing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie dlaczam do tej opinii: dziadostwo jest i w ameryce i w polsce i najgorsza rzecza jaka moze nas spotkac to dac mu przyzwolenie i je zaakceptowac

zawsze bylem krytyczny wobec zarowno polskiej jak i tutejszej rzeczywistosci

jednakze tak na prawde to uwazam, ze nic nie dorownuje polskiemu dziadostwu :)

Swiete slowa... To wcale nie jest tak, ze teraz mowie jak to w Polsce jest wspaniale... Wspaniale to jest dla ku### i zlodzieja, czyli dla managierow w korporacjach, prezesikow i podobnej zgraji nierobow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...