Skocz do zawartości

GC i zycie w Bay Area.......... ;-) ......[wlasnie mija rok]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 353
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Syn w szkole, maz w pracy a ja siedze z psem w domu na wsi. :wink:

Wiesz, na początku mnie to bawiło, teraz klnę na czym świat stoi. Synek juz po operacji i jest w gipsach na obu nóżkach do początku grudnia. Jeździ do szkoły na wózku inwalidzkim i byłoby cacy gdyby nie... fakt ze nauczycielowi nie wolno iśc z nim do łazienki :shock: Tak więc odwożę go do szkoły przed 9.00 a odbieram o 11.00. Na pracę nie mam szans, a pracować po to żeby płacić opiekunce mnie nie urządza, bo wolę posiedzieć z małym sama niż oddawać go obcej babie ;) Tyle ze on woli już sam się bawić, więc przez większość czasu siedzę przed kompem. W przyszłym roku zacznę kurs pielęgniarski, a obecnie myslę o... malowaniu (jestem po ASP). A nuż coś się sprzeda i będę bogatą artystką :)

Rybka, urządziliście już dom, po remoncie czy jeszcze coś przy tym grzebiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom juz urzadzony. Zostaly jakies drobiazgi typu swiatlo na korytarzu,dodatkowy kontakt itp. No ja to bede siedziec przy kompie bo musze uczyc sie jezyka. Planuje jakas prace ale to jeszcze duzo czasu przede mna.A ty maluj,maluj moze bedzie z tego jakis wernisaz. Ja niestety nie mam talentu i moge jedynie sciany pomalowac :? Moj maz zajmuje sie fotografia i chce tu sie rozwinac bo w Polsce wszyscy chcieli zdjecia tylko za darmo ;)

Zdrowia zycze dla malego i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
No.....i juz trzy miechy jak tu jestem. Nie mam prawa narzekac na nic oprocz typa, z ktorym przyszlo mi mieszkac pod jednym dachem.

Keyser Soze, napisz więcej co u Ciebie słychać... Jak tam w pracy leci ?

Ciekaw też jestem o co chodzi z tym sąsiadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Czesc!

Moj dobry znajomy mieszkal na Terra Vista za tego typu pieniadze u takiej panny zza wschodniej granicy. Tatiana??? Mam nawet kilka fotek z jej master bedroom:) Jesli mowimy o tym samym miejscu to moim noworocznym dla Ciebie zyczeniem bedzie zmiana owego.

Pozdrawiam serdecznie,

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzucilem caly watek dosc pobieznie, ale wpominales chyba, ze nie masz kompa. Ja mam do jeden do oddania, stacjonarny. Jesli dobrze pamietam to jest to celek 2.2, prawie 400MB ramu, grafika na plycie, czyli sobie nie pograsz, ale do surfowania na necie spokojnie sie wyrabia. Mam do niego monitor, klawiatrure i chyba gdzies myszke. Jedyne co musialbyc dokupic to twardy (IDE).

pzdr

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Zmienilem mieszkanie..................obecne miejsce moge w pelni nazwac swym domem, znajduje sie ono na 27th Ave&Geary.....................700 kononow/mc.......................... http://new.photos.yahoo.com/aribaboy/album...460762390092774 ............................... Poza tym mam juz od mca pelne benefity zdrowotne z TJ`s :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...