Skocz do zawartości

slub z obywatelem USA w Polsce


karina r

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z moim nazeczonym pobieramy sie w Polsce w kwietniu, przykro ze przepisy ulegly zmianie ale co zrobic...

Mam nadzieje ze majac wize turystyczna bede mogla w dalszym ciagu przebywac w usa z moim juz wowczas mezem i cierpliwie czekac na te wszystkie "papierki"... :roll:

Nie mam pojęcia po chcesz robić cos na lewo skoro możesz zupełnie legalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale ja nie mam zamiaru robic niczego "na lewo", w recz przeciwnie, jestem od tego daleka. Chodzi mi o to, ze czas oczekiwania, po slubie, na zalatwienie wszelkich papierkowych spraw sie wydluzyl po zmianie przepisow (wiza emigracyjna). A ja napisalam, ze mam nadzieje ze majac wize turystyczna (mam ja do 2017roku) bede mogla odwiedzac mojego przyszlego meza w stanach w trakcie oczekiwania na wize emigracyjna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam zamiaru robic niczego "na lewo", w recz przeciwnie, jestem od tego daleka. Chodzi mi o to, ze czas oczekiwania, po slubie, na zalatwienie wszelkich papierkowych spraw sie wydluzyl po zmianie przepisow (wiza emigracyjna). A ja napisalam, ze mam nadzieje ze majac wize turystyczna (mam ja do 2017roku) bede mogla odwiedzac mojego przyszlego meza w stanach w trakcie oczekiwania na wize emigracyjna...

No to faktycznie, przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam troche inne pytanie, czy interview w sprawie zielonej karty gdy maz jest w armii przechodzi sie gorzej niz gdyby maz nie byl? ostatnio pare razy cos takiego slyszalam i nie wiem jak mam sie przygotowac do tego psychicznie. dziekuje za odpowiedz jesli ktos sie orientuje.  

pozdrawiam :)

A dlaczego mialo by byc gorzej? Jezeli juz to bedzie szybciej i przyjemniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co slyszalam bardziej magluja takie malzenstwa ale nie wiem czy tak rzeczywiscie jest i dlatego sie troche stresuje.

:)

Z tego co widzialem to maglowali malzenstwa wojskowe w paru wypadkach. Zolnierzy ktorzy ozenilei sie w Koreii z Koreankami aoraz zolnierzy ktorzy ozenili sie w Koreii z rosyjskimi "drinki girls". Mozesz sie domyslic dlaczego te Rosjanki tak poluja na GIs i dlaczego takie malzenstwa sa przetrzepywane. Jezeli on by stajonowal w Polsce i pozal Ciebie tam, to maglowanie moglo by byc gorsze, ale w Twoim wypadku bym sie nie martwil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...