Skocz do zawartości

Bardzo proszę o pomoc: wiza K3 i K4


szelmagda

Rekomendowane odpowiedzi

Te wizy wcale nie sa nowe. Ten artykul do ktorego podalam link w innym temacie jest sprzed kilku lat. Jednak nie ma za wiele wiadomosci na temat tych wiz, dlatego takie osoby jak ja nie wiedza o ich istnieniu. Mialam nadzieje,ze dowiem sie czegos od osob, ktote juz przeszly ten proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, ze nie sa to nowe wizy, ale czas oczekiwania moze sie teraz roznic od tego co bylo kilka miesiecy temu, ze wzgledu na niemozliwosc skladania petycji I-130 w ambasadach/konsulatach. Generalnie na K3 czekalo sie w granicach 3-4 miesiecy, ale zalezalo to wszystko od konkretnego przypadku i tego gdzie zlozone bylo I-130.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzieki za wszelka pomoc i informacje. No tak, teraz wszystko sie zmienilo odkad nie przyjmuja petycji w ambasadach. Ale K3 i K4 jest dla osob, ktore czekaja na zatwierdzenie I-130 wiec powinno to sie szybciej odbywac.

Tym bardziej,ze w Vermont na samo zatwierdzenie I-130 czeka sie ponad rok. Dziwi mnie tylko fakt,ze jest niewielka roznica w oczekiwaniu miedzy rodzina obywatela USA a "zielonokartowcami" Pozostaje mi tylko cicha nadzieja,ze pojdzie to szybciej niz z I-130.

Bo czlowiek czeka i czeka a tesknota go zzera.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz o jednym - Tobie, jako żonie obywatela, po rozpatrzeniu petycji od razu zostanie przyznany numer wizy imigracyjnej. Rodziny "zielonokartkowców" nie dostają numeru od razu, muszą czekać, i to parę lat. Pociesz sie więc że w Twoim wypadku jeszcze nie jest tak źle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...