Skocz do zawartości

Co sie dzieje z Ewiza ?


miles

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ejjj...ale napadliście na mnie...a ja nic takiego złego nie powiedziałam.

Po prostu ewiza była jak dla mnie lepsza i tyle:)

Fakt,może i powtarzające się ciągle pytania były

denerwujące ,ale kazdy ma swoje problemy i chce,

aby ktoś bezstronny ocenił jego sytucje:)

Tacy są już ludzie 8)  

Może i nie potrzebnie tak tuatj napisałam,ale

pisze to co czuje....i na prawde szkoda mi tamtego forum:

Halo halo!!!!!!!!!a mozesz mi pokazac w ktorym poscie tak napisalam??bo jakos nie widze tego tutaj!!!!najpierw poczytaj dobrze a pozniej mnie atakuj!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male_kudlate sam nazekales czy narzekalo ze ci sie nie podoba a teraz odwracasz kota ogonem to prawda ze na Ewiza troche sie zrobalo bo ciagle te same pytania i zeby uzywac opcji szukaj ale to jest na usa.info.pl tez .

Halo halo!!!!!!!!!a mozesz mi pokazac w ktorym poscie tak napisalam??bo jakos nie widze tego tutaj!!!!najpierw poczytaj dobrze a pozniej mnie atakuj!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male_kudlate22 On mial na mysli to co pisalas na ewiza ,jak wroci to Forum wtedy zobaczysz co i jak bylo..

zycze wszystkim milego czwartku  :)

wiesz co ci powiem.ja jestem obiektywna w tej w sprawie i nie mam nic na sumieniu ale z jego postu wynika ze ja na Ewize pow cos zlego co wcale nie jest prawda bo w swoich postach nie napisalam nic co by moglo urazic tamtych forumuwiczow w przeciwienstwie do nich.na zadnym forum nie wypowiadalam sie ktore jest lepsze a ktore gorsze.wiec nie wiem co on mial na mysli piszac ten glupi post na forum ktore mu sie nie podaba.jak ci ludzie maga mowic komus wprost ze im sie nie podoba tu a umieszczac swoje posty.totalna glupota i brak wyczucia nie mowiac juz nic o swoim poziomie inteligencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ,to ty lepiej się zastanów co piszesz....najpierw pomyśl...

Na forum może się wypowiadać każdy,pisać to, co chce i o to,czym myśli...

A Twoje wypowiedzi są dowodem tego,jaki ty jesteś inteligetn/a...i czy wogóle na miejscu.Dlatego właśnie razi mnie ta cała atmosfera,jaką ty w tym momencie stwarzasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tutaj, pisałem na ewizie:

to forum jest o wiele bardziej przejrzyste a moderatorzy dbają o porządek. Ewiza to jeden wielki jarmark z 30 pytaniami na tydzień: "jak zarezerwować bilet?", "czy dostanę wizę?". Tysiące tych samych tematów, moderatorzy nie reagują ani na tą kwestię ani czasami na wypowiedzi osób, które obrażają innych użytkowników. Sam CDN pisze w każdym temacie po to, żeby tylko coś napisać, dla samej zasady. Tak samo jak wielu innych w "pogoni" za nic nie wartymi "punkcikami" (sam mam ponad 20, z czego większość za wypowiedzi w których w niczym nie pomagałem). Zastanawia mnie jakim cudem na forum jest ok. 10 moderatorów, a bałagan o wiele większy niż na forach z jednym-dwoma moderatorami - potem, gdy chcesz cokolwiek wyszukać, wyskakuje Ci 100 tematów, zazwyczaj niezwiązanych z szukaną frazą...

Całkiem lubię ewizę, ale bez przesady, ludzie...

Poza tym dołączam się do słów Kariny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...