Skocz do zawartości

Co sie dzieje z Ewiza ?


miles

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też długo czekałam na aktywacje...

Bez obrazy,ale to forum jest takie szare i wogóle

czuje się tu nie swojo,tematy jakoś porozrzucane,

nie potrafie tu normalnie pisać,Ewiza była zdecydowanie

bardziej przejrzysta niż to forum....

No ,ale nic:/

Może da się cokolwiek zrobić by uratować nasz Ewize,

tylko oby to stało się przed moim wyjazdem :evil:

Naprawde ja już się tak przywiązałam do Ewizy,to już

roczek jak z nią byłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sluchajcie, rozumiem, ze tesknicie za innym forum i kazdy ma prawo wyrazania swojego zdania, ale nie uwazacie ze to troszke nie w porzadku aby mowic na tym forum ze go nie lubicie? To tak jakbym przyszla do restauracji i na glos krytykowala, ze jedzenie gdzies indziej jest lepsze. Przychodzicie tutaj, piszecie setki postow po czym stwierdzacie, ze tego forum nie lubicie.... Tak na tym forum jak i na innych, kazdy stara sie pomoc i na tyle na ile moze pomaga i dzieli sie wiedza badz doswiadczeniem. I nie jest to mile - przynajmniej dla mnie, ktora jestem tutaj i staram sie pomagac na tyle na ile moge - aby uslyszec, ze ktos tu nie lubi bywac. Jesli ktos nie lubi tego forum to po co sie zmuszac aby tu przychodzic? Nie wiem, ja to tak odbieram.

Nie rozumiem jak mozna mowic, ze to forum jest 'szare i w ogole, czuje sie tu nieswojo.." Jesli ktos sie tu zle czuje to czy przychodzi tu tylko po to aby narzekac?

Nie widze roznic miedzy Ewiza a tym forum za wyjatkiem tego, ze tu chyba kazde pytanie ma swoja odpowiedz (czego nie mozna bylo powiedziec o Ewiza) i za wyjatkiem tego, ze 20 osob nie piszu tu w kolko "moim zdaniem masz szanse na wize jesli udowodnisz, ze masz zwiazki z krajem". I chyba za wyjatkiem tego, ze jak ktos mial naprawde jakis problem imigracyjny to rejestrowal sie tutaj i pisal mi np. PW : "Dostalem Twoje namiary na Ewiza, bo tam nikt nie potrafil mi odpowiedziec na pytanie. Wiec moje pytanie jest takie...."

Jeden lubi jablka, drugi gruszki. Tak bylo, jest i bedzie.

Nie krytykuje Ewiza, bron Boze. Ale czuje sie co najmniej niezrecznie kiedy ktos krytykuje to forum wszem i wobec, a sam umieszcza tu posty. To tak jakby ktos zle czul sie w moim domu, a caly czas i tak przychodzil i mnie odwiedzal, a przy okazji jakby juz byl w moim domu, to by mowil, ze u Krysi to czul sie lepiej, bo u mnie to tak szaro i w ogole....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też długo czekałam na aktywacje...

Bez obrazy,ale to forum jest takie szare i wogóle

czuje się tu nie swojo,tematy jakoś porozrzucane,

nie potrafie tu normalnie pisać,Ewiza była zdecydowanie  

bardziej przejrzysta niż to forum....

No ,ale nic:/

Może da się cokolwiek zrobić by uratować nasz Ewize,

tylko oby to stało się przed moim wyjazdem :evil:  

Naprawde ja już się tak przywiązałam do Ewizy,to już

roczek jak z nią byłam :)

Ja moze dodam jak ja czulam sie na Ewiza. Przez jakis czas odpowiadalam tam na rozne pytania i watpliwosci. Po czym wiele osob zaczelo zarzucac mi, ze ja sie nie znam, bo "moj wujek to w 1999 przyjechal bez wizy i dostal od razu green card" badz "jak mnie zatrzymaja ja lotnisku to i tak mnie musza wpuscic bo adwokat juz czeka w hali przylotow". Jeden wielki ***. Wiec czulam sie jakby mi kazdy na kazdym kroku udowadnial, ze sie nie znam, ze nic nie wiem itd. A z drugiej strony to ilez mozna odpowiadac na pytania "czy mam sie przyznac, ze mam mame nielegalnie". I w ten to sposob pozostalam sobie tutaj, gdzie -wg mnie- ludzie przedstawiaja bardziej skomplikowane problemy i pytania niz na Ewiza. Dla mnie, skoro juz kazdy wyraza swoje zdanie to ja tez sobie na to pozwole, to forum jest bardziej profesjonalne, duzo bardziej przejrzyste i chyba sa tu ludzie z wiekszymi problemami niz zadawane po raz ktorys tam w ciagu tygodnia 'jak oceniacie moje szanse na wize' gdzie kazdy wie, ze decyzja i tak nalezy do konsula i czy mu odpowiesz, ze oceniasz na 50% czy na 90% to i tak nikomu w niczym nie pomoze...

Tyle tylko, ze ja mimo, ze mam takie zdanie o Ewiza, nie poszlam tam i nie narzekalam na to co tam jest czy na to jak to Forum wyglada (bo sa tysiace ludzi, ktorzy akurat Ewiza bardzo lubia wiec po co mam ich urazic? ). Simple - nie szlam tam, nie pisalam postow, nie narzekalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że forum to tworzenie pewnej społeczności, która nie tylko pomaga innym, ale też zżywa się i integruje. Dlatego nam tak brakuje Ewizy i o nią dopytujemy :) Ale co racja to racja, nikt nie powinien przychodzić tu i narzekać na to forum. Jak macie pisać jak Wam się tu nie podoba, to lepiej się nie wypowiadajcie, bo można urazić forumowiczów :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że forum to tworzenie pewnej społeczności, która nie tylko pomaga innym, ale też zżywa się i integruje. Dlatego nam tak brakuje Ewizy  i o nią dopytujemy :)  Ale co racja to racja, nikt nie powinien przychodzić tu i narzekać na to forum. Jak macie pisać jak Wam się tu nie podoba, to lepiej się nie wypowiadajcie, bo można urazić forumowiczów  :?

Dokladnie masz racje. Tu tez jest pewna spolecznosc i nie jest mile czytac, ze komus sie tu nie podoba. Nie mam nic przeciwko dopytywaniu sie, to jest sprawa jasna i oczywista, ale uwazam co najmniej za malo kulturalne narzekanie na to forum kiedy ktos tu przychodzi sam i z wlasnej woli tylko po to by mowic nam jak to tu jest beznadziejnie itd. I to byl glowny punkt mojego wczesniejszego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolaczam sie do wypowiedzi Kariny.uwazam tak samo ze to nie jest na miejscu wypisywanie takich glupot.moim zdaniem to jest cahmskie troche i glupie zarazem.jak ci sie nie podoba muzyka to ja zmieniasz a jak ci sie nie podoba forum to zmienic juz nie mozesz bo narazie nie ma na co wiec badz normalnym czlowiekiem i nie mow glosno tego co sadzisz o nim bo przyjdzie czas ze bedziesz potrzebowal/a pomocy piszac wlasnie na tym "szarym" forum swoje posty.nie wiem jak tak mozna sie zachowywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjj...ale napadliście na mnie...a ja nic takiego złego nie powiedziałam.

Po prostu ewiza była jak dla mnie lepsza i tyle:)

Fakt,może i powtarzające się ciągle pytania były

denerwujące ,ale kazdy ma swoje problemy i chce,

aby ktoś bezstronny ocenił jego sytucje:)

Tacy są już ludzie 8)

Może i nie potrzebnie tak tuatj napisałam,ale

pisze to co czuje....i na prawde szkoda mi tamtego forum:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...