Skocz do zawartości

Co sie dzieje z Ewiza ?


miles

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem dlaczego wkurza was jak ktos sie cieszy ze dostal wize

Czytanie ze zrozumieniem to podstawa gdy się chce brać udział w dyskusji :)

Nikomu nie przeszkadza czyjaś radość z uzyskania promessy, tylko sposób w jaki to wygląda. Dział jest zatytułowany "Rozmowy z konsulem", tymczasem 99% zawartości postów to tańczące banany. Co za problem zrobić jeden przyklejony wątek gdzie można sobie gratulować do woli? W ten sposób ułatwi się życie tym, którzy wchodzą po to żeby dowiedzieć się jak wygląda rozmowa z konsulem, a nie po to by brać udział w imprezce.

Powtarzające się wątki niosą jeszcze jeden problem. Stali bywalcy po pewnym czasie już olewają odpisywanie (bo ileż można), a nowi i gorliwi często wypisują tam głupoty. Nieświadomie, ale czasem jak się to czyta to włos staje dęba na głowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Monroe ty masz jakis kompleks widze z tymi puncikami  :)  :)  

Czyzbys zazdroscil ze ktos ma wiecej ? :shock: ? Sory ale mi sie wydaje ze na Ewizie nikt nie zwracal uwagi na te punkty .

Dlaczego miałbym mieć kompleks jeśli chodzi o punkty na ewizie? Prawda jest taka, że nie dostaje się ich za faktyczną pomoc, a jeśli tak się zdarzy to bardzo rzadko... (jak już napisałem, sam mam większość za wypowiedzi typu: "ależ dobrze nie mieć już sesji!") :roll:

Widzę, że Ty również masz problemy jeśli o czytanie ze zrozumieniem chodzi :) IMO, dużo osób za bardzo do serca bierze sobie istnienie punkcików a potem robi się z tego kolejny bałagan.

Pozatym co chcecie od bananowego tanca hah

Jak dla mnie emotikony z ewizy są po prostu wieśniackie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to drugie. Z moderatorów pamiętam: CDN, wiolę, wtorka, yennefer i jeszcze 2 osoby, których nicki mogę przekręcić...

Ja sam do CDN vel sly6 nic nie mam. Jednak z moderatorów to on najczęściej jest na forum a jak zamknie-przeniesie 2-3 tematy na tydzień to wszystko. Inni właściwie w ogóle nie reagują, czasami dadzą jakieś ostrzeżenie, to wszystko.

CDN byl jednym z najbardziej cierpliwych moderatorow! :) Zadko tacy sie trafiaja bo zazwyczaj na innych forach upominaja by nie zadawac pytania po razy enty kiedy jest wytluszczony podwieszony temat, ktory odpowiada na wszystkie pytania delikwenta :)

Moze bylo tak, ze inni moderatorzy zagladali a nie odpowiadali? Przynajmniej tak bylo w moim wypadku. Zagladalam codziennie ( o ile nie bylam na wyjezdzie) jednak nie odpowiadalam z czasem na wiekszosc tematow bo i po co jak juz kilka osob wczesniej odpowiedzialo?

Po drugie roznica czasowa jaka dzieli mnie od wiekszosci uzytkownikow sprawiala, ze zanim ja weszlam na forum, CDN zdazyl zrobic porzadek :) On byl na tyle mily, ze zamykal watki. Ja, jezeli uwazalam, ze watek nie ma prawa bytu po prostu usuwalam a odpowiednia informacje wysylalam do autora tegoz watku.

Osobisice mam nadzieje, ze ewiza powroci. Czy zmieniona czy nie - to tez bardzo zalezy od samej EWIZY.

Specyfika tamtego forum byla taka jak ludzie. Czasami mozna cos przeczytac wiele razy a i tak ktos chce sie upewnic czy tak bedzie lepiej czy nie. Sama pamietam jak w momencie starania sie o promese czytanie EWIZY i tego forum dalo mi wiele odpowiedzi ale i tak bylam przerazona i wystraszona. I zapewne sama zadalam jakies "lamerskie" pytanie :)

Bez urazy dla ludzi w pewnym wieku, ale zauwazylam, ze wlasnie to mlodsze pokolenie (licealisci, mlodzi studenci) niby tacy powinni byc obyci w internecie a zasad jakie ogolnie panuja na kazdym forum nie znaja. W koncu pewne podstawy sa na kazdym takie same.

pozdrawienia dla uzytkownikow tego forum i ewizowcow

Yennefer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...