Skocz do zawartości

Co sie dzieje z Ewiza ?


miles

Rekomendowane odpowiedzi

monroe jak sama widzisz te Fora sie podzielili i tak wiecej tutaj pada pytan o work i travel a mniej o wize turystyczna i moze dlatego tak sie dzieje :roll: Od wielu juz lat czytam rozne Fora i nie da sie tego zatrzymac tzn tych samych pytan bo albo komus zwrocisz uwage i On sie obrazi albo tez wytniesz jego pytanie i wtedy tez zle bo dlaczego?

Jest takie Forum gdzie jak sie wchodzi to jest pare punktow co i jak nalezy robic na tym Forum i zeby tam pisac to trzeba kazdorazowo zakceptowac te reguly,mysle ze to jest jakies wyjscie z sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Jest takie Forum gdzie jak sie wchodzi to jest pare punktow co i jak nalezy robic na tym Forum i zeby tam pisac to trzeba kazdorazowo zakceptowac te reguly,mysle ze to jest jakies wyjscie z sytuacji.

nic to nie da. Ludzie po prostu to olewaja - wola napisac niz samemu poszukac. Jedyne co mozna robic jest zamykac watek i wskazywac inne posty ktore o tym opowiadaja.

jakby co to dla mnie to forum jest o wiele bardziej czytelniejsze i ma mniej spamu... no ale to moja subiektywna ocena :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że powstał ten wątek, bo może pojawi się kilka propozycji co zmienić na ewizie gdy wróci już do użytku, a mam nadzieję że wróci :)

Zgadzam się że jest chamskie narzekanie na to forum - szczere będą też oświadczenia w rodzaju "Twoje dziecko jest brzydkie", "Twoja mama jest głupia", "śmierdzisz" itp. Szczere ale niekulturalne. Nie wchodzi się do czyjegoś domu po to żeby narzekać.

Zgadzam się że ewiza to trochę śmietnik, a określenie "przyjazny" nie dla każdego znaczy to samo. Dla mnie o wiele bardziej przyjazne jest forum gdzie łatwiej poszukać informacji. Udzielam się na wielu forach i panują na nich surowe zasady, na jednym za zadanie oczywistego pytania jest upomnienie, za drugim razem ostrzeżenie a za trzecim razem ban. Opcję "szukaj" wymyślono nie bez powodu. Mało komfortowe jest przedzieranie się przez wątek w którym 15 osób udziela identycznej odpowiedzi, jakby nie wystarczyła jedna. Ew. gdy ktoś cytuje czyjś cały post i dopisuje "tak" lub "zgadzam się" czy "dokładnie".

Do szału mnie doprowadzały gratulacje z powodu dostania wizy :) Jest to bardzo miłe, ale powinien być to tego stworzony osobny dział.

Co do awanturek - mnie nie przeszkadzały, trochę pieprzu zawsze się przyda, póki ktoś nie przegina pały :)

Odnośnie tego forum - brakuje mi miejsca gdzie można pogadać o doopie Maryni ;) Forum, jak ktoś wcześniej napisał, to społeczność, czasami lubię porozmawiać o czymś kompletnie off-topic z ludźmi z którymi mam na co dzień do czynienia via net. Pod tym względem na ewizie było b. fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monroe szczerze z tego co pamietam to na Ewizie sam zaczepiales pare osob swoimi nieodpowiednimi wypowiedziami

Minusy Ewizy - te same tematy, brak odpowiednich moderatorow , nikt nie zamyka tematow nie mowiac wogole o kasowaniu ich jezeli sie powatarzaja

Wkurzalo mnie to ze ktos z dana sprawa zakladal kilka tematow

Jak wyplenic wniosek , relacja ze spotkania , wiza w domu i potem gratulacje boszeeeeee , wogole kurde wlasnie ten CDN to mnie denerwowal tam zamiast zamykac temat typu jakie masz szanse to on odpowidal za kazdym razem ?????

Ale na tym forum tez powatarzaja sie tematy i to bardzo czesto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze on ma za dobre serce i chce aby kazdy mial szanse na odpowiedz nawet jesli pytania sie powtarzaly

tam bylo aktywnych wielu moderatorow nawet pod koniec dzialalnosci tego Forum no ale widac ze jemu sie dostaje najwiecej a chyba tak nie wpowinno byc prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monroe szczerze z tego co pamietam to na Ewizie sam zaczepiales pare osob swoimi nieodpowiednimi wypowiedziami

Bzdura. Czytałeś chyba nie to forum :)

Jeśli wchodziłem w polemiki to nigdy nie posunąłem się do stwierdzenia, np.: 'śmierdzisz gównem' (by mario_dsl, może to Ty?) Krytykować krytykowałem wiele razy, jednak trzeba to umieć robić z kulturą, a akurat jej braku zarzucić mi nie możesz (nawet jeśli jestem bardzo złośliwy). Poza tym nie ma czegoś takiego jak "nieodpowiednia uwaga" jeśli o fora internetowe chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wroci nowe  Forum ewiza to nie wiem czy bede moderatorem,lepiej bedzie jak bede zwyklym uzytkownikiem  :)

Byłam moderatorem i wiem jaka to nudna i upierdliwa robota. Na swoim własnym forum poszłam po rozum do głowy - nie jestem tam ani adminem ani modem :) Najwyżej jak mnie ktoś wkurzy to dam znać gdzie trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...