Skocz do zawartości

Co sie dzieje z Ewiza ?


miles

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, moze to ze mna jest cos nie tak, ale nic mnie na stronach dyskusyjnych bardziej nie denerwuje niz powtarzanie tych samych pytan.

Oczywiscie, moge i odpowiedziec po raz drugi, piaty, czterdziesty, korona mi z glowy nie spadnie. Tylko tak mi jest przykro, ze ludzie nie szanuja pracy innych. Poswieca sie swoj czas aby odpisac (moze nawet pomoc?), a ktos inny wpada jak po ogien i zaklada swoj temat, bo jego problem jest najwazniejszy, nawet jesli jest to problem dopiero co rozwiazany i wystarczylaby jedynie odrobina dobrej woli i wychowania, aby skorzystac z opcji "Szukaj" i odnalezc odpowiedzi na wlasne watpliwosci.

Tymczasem nie... latwiej zalozyc nowy watek, chociaz to samo pytanie zostalo wczesniej zadane tysiac razy, a - BARDZO CZESTO! - poprzedni thread na ten temat jeszcze nie zniknal z pierwszej strony danego dzialu. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mysle ze na Ewiza brakuje moderatorow (albo za slabo dzialaja). Bo rzeczywiscie czasem kilka osob zaklada tematy o swoich wizytach w konsulacie,potem o tym ze dostali wize,nastepnie o wylocie itd. Jest maly balagan.

Lepiej mi sie tam pisalo niz tutaj. I chyba tu mniej osob odpowiada.

A co do CDNa to wydaje mi sie ze on zawsze chce pomoc i dlatego odpisuje na wiekszosc pytan. :)

Ja bede sie udzielac i tu i tu. Bo to forum jakby nie patrzec tez zawiera kupe przydatnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mi sie tam pisalo niz tutaj. I chyba tu mniej osob odpowiada.  

sa osoby ktore regularnie zagladaja na forum..

ale tak jak poprzednie wypowiedzi- ile razy mozna odpowiadac na te same pytania ?;-)

Staramy sie je segregowac i nowe watki przypinac do starych zeby mozna cokolwiek bylo nazwac- ladem :) ale sa osoby ktore notorycznie nie widzac swojego tematu zakladaja nowy i tak na okraglo :) gorzej niz bumerangi hehs

A kasowac za bardzo nie moge (nakaz odgorny ;-)..

Co do Ewizy.. faktycznie bylo fajnie ale znalezc jakikolwiek swoj post.. dla mnie bylo horrorem..

Zreszta kazde forum ma to do siebie zeby znalezc swoj post czasami mozna spedzic kilkanascie minut przewijajac po podobnych tytulach postow :).. no,chyba ze tylko ja mam taki problem ? lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cel osiągnięty... głupio mi się zrobiło, rzeczywiście macie rację. Nie powinno się mówić, że "nie podoba mi się" lub coś w tym stylu. Szczerze przepraszam domowników :roll:

Nie było to do końca przemyślane z mojej strony...

Szczerze mówiąc, powinnam się inaczej wyrazić :)

Co do Ewizy, to obserwując forum od ok dwóch lat, znaleść potrzebne informacje jest trudno, bałagan duży ale mimo tego dużo więcej konkretów jak dla mnie. :? To prawda, że "Wasze" forum jest również cenne nikt nie powiedział, że tak nie jest.

Myślę, że tak jak niektórzy już nakreślili, może nowa Ewiza skorzysta z sugestii. A może opcję "szukaj" też można zmodernizować? To może też ułatwiłoby czasami sprawę? A co do nowych wątków to też uważam, że milion jest zakładanych niepotrzebnie. Wydaje mi się, że łatwiej niektórym jest założyć nowy wątek niż troszkę się wysilić. Zauważyłam, że czasami jak ktoś odświeżył stary to niektórzy upominali słowem: "po co odświeżasz stare wątki?" Także sami sobie przeczą, wg mnie oczywiście. Może tak jak wspomniane zostało wcześniej jakieś uwagi mogłby być stosowane do tych co kilkakrotnie pytają o to samo? Kto wie można nad tym pomyśleć. A może utworzyć więcej działów?

Pozdrawaim 8) Co złego to nie ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marlen_cia a to zalezy jak jest stary post bo jesli pare tygodni to mozna go odswiezyc nawet jesli ma pare miesiecy ale jesli On ma kolo 1 roku lub ponad to wtedy czy to ma sens?

tissaya a to ciekawa masz funkcje ze mozesz przyklejac posty do innych :) tzn ktos pisze w roznych tematach a Ty wszystko to 1 worek :)

co do znajdowania swoich postow to nic trudnego ,,wchodzi sie w swoj profil lub czyjs i tam jest Znajdź wszystkie posty np tissaya:) klikamy i mamy wszystkie wypowiedzi danej osoby :)

Chomik czy Ty moze pisales i piszesz na forum.gazeta.pl? :) Bo pamietam taki nick z tego Forum

Co do tego Forum to pisze na Nim od 2005 roku i wtedy wiecej bylo postow bo czesc osob przeszla z gazety.pl a potem byla ewiza(moze w tym samym czasie powstala) i tak osoby sie rozproszyly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze na Ewiza brakuje moderatorow (albo za slabo dzialaja).

Raczej to drugie. Z moderatorów pamiętam: CDN, wiolę, wtorka, yennefer i jeszcze 2 osoby, których nicki mogę przekręcić...

Bo rzeczywiscie czasem kilka osob zaklada tematy o swoich wizytach w konsulacie,potem o tym ze dostali wize,nastepnie o wylocie itd. Jest maly balagan.

Najbardziej denerwuje mnie, gdy ktoś po to, aby się pochwalić że dostał promesę (lub mu jej odmówiono) zakłada osobny wątek i opisuje (zazwyczaj z takimi błędami, że aż czytać się tego nie da): "poszłam do okienka i wiecie, tam był taki miluśki przystojjny, ojjj bardzo, konsól, który jak na mnie popadżyył i powiedział: plosze paszport, to ja aż siem zarómieniłam, wiecie, no a potem, noo dostałam i zeszłam tam na dół i aż się przewróciłam z wrarzenia, nooo"; dołącza jeszcze 100 głupawych emotikonek w stylu: tańczący banan a u dołu tysiąc postów innych userów typu: no gratuluję, świetnie! :roll: I tak dzień w dzień po 10 podobnych wiadomości :roll:

Powinno być tak jak Jackie wspomniała: jeden przyklejony wątek traktujący o gratulacjach z wizy i tyle. Reszty nawet nie zamykać tylko kasować (osobny dział: "kosz" - często na forach jest to spotykane).

I jeszcze jedno, co ma związek z głupimi - wg mnie - "punkcikami". Bardzo często zdarza się, iż ktoś tworzy temat, typu: "czy mogę wziąć mp3 na pokład samolotu?". Pierwsza osoba, która odpowiedziała na ten post, pisze: "tak, możesz, tylko zabronione jest używanie mp3 podczas procedury startu i lądowania". Po czym... 10 osób celowo dołącza się do wątku i pisze: "jasne, że możesz, ja miałam ostatnio i było spoko!"; "bierz, można", "oczywiście, blebleble".

Po co, pytam? :roll:

A co do CDNa to wydaje mi sie ze on zawsze chce pomoc i dlatego odpisuje na wiekszosc pytan. :)

Ja sam do CDN vel sly6 nic nie mam. Jednak z moderatorów to on najczęściej jest na forum a jak zamknie-przeniesie 2-3 tematy na tydzień to wszystko. Inni właściwie w ogóle nie reagują, czasami dadzą jakieś ostrzeżenie, to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze na ewizie jest straszny syf :) ale to byl nasz syf.Mi sie tam bardzo podobało :) zgodze sie w 100% z przedmowcą... tez juz mnie dobijały posty typu "Dostalam wize " --->" gratki , gratki " itp. po 7689 razy :) ale mam nadzieje ze szybko ewiza.com wroci ! pozdrawiam Misiek ŁDZ z www.ewiza.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam nadzieje ze jak wroci ewiza to nic nie bedzie zmienione, to prawda ze troche balagan tam byl ale wlasnie to sprawilo ze ewiza jest tak lubiana poniewaz nie ma tam zadnych sztywnych zasad i dzieki temu panuje tam przyjazna atmosfera :) a co do moderatorow to nie mam zastrzezen CDN byl naprawde spoko zawsze staral sie pomoc :)

Nie rozumiem dlaczego wkurza was jak ktos sie cieszy ze dostal wize a te wszystkie gratulacje i w ogole, byly bardzo mile :wink:

Ewizo wroc :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...