Skocz do zawartości

Beznadziejny przypadek


dianka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
droga pani karino.przepraszam ze tak zameczam ale bardzo mnie zalezy na odpowiedzi od pani.prosze przeczytac mojego ostatniego posta.bo ja naprawde zalamana jestem i chcialabym cos dowiedziec sie co dalej.pozdrawiam

Wiza K1 Narzeczenska by ci dala 3 miesiacy legalnie w usa. Mozesz wrucic i ponownie sie starac na K1. Nie musisz odrazu slub na Narzeczeska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiza K1 Narzeczenska by ci dala 3 miesiacy legalnie w usa. Mozesz wrucic i ponownie sie starac na K1. Nie musisz odrazu slub na Narzeczeska.

Dwa razy wiza narzeczenska? Jaka mamy gwarancje, ze dadza jej te druga wize K1 (nawet jesli wrocilaby w terminie)? Dokumenty wystawione przez te sama osobe wiec czemu nie pobrali sie w USA kiedy tam byla na pierwszej wizie K1? To jest ryzykowne. I dlugie czekanie, i koszty. I przede wszystkim nawet nie ma pewnosci, ze dadza jej te pierwsza wize K1. Ja bym nie szla ta droga, co nie oznacza, ze Dianka nie moze sprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...