Skocz do zawartości

EAC / ID


monika_k80

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Moje coloradowskie prawo jazdy wygaslo dawno temu ( 2 lata) , dzis dostalam Employment Authorization Card. Czy to wystarczy aby starac sie o nowe prawko? Czy moge z tym isc do SSN office i starac sie o SSN bez stempleka? Co jeszcze ze soba zabrac?A tak na marginesie- serdeczne dzieki dla Kariny!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Moje coloradowskie prawo jazdy wygaslo dawno temu ( 2 lata) , dzis dostalam Employment Authorization Card. Czy to wystarczy aby starac sie o nowe prawko? Czy moge z tym isc do SSN office i starac sie o SSN bez stempleka? Co jeszcze ze soba zabrac?A tak na marginesie- setdeczne dzieki dla Kariny!!!!!

Oczywiscie. EAD wystarczy do dostania SSN. Musi oczywiscie byc wazne. Moga tez wymagac paszport i akt urodzenia przetlumaczony. Prawko tez zrobisz z EAD i SSN bez zadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niemozliwe, bo to jest wbrew prawu. Trzeba bylo poprosic o rozmowe z manager. Na 100% wystarczy EAD, bo rozmawialam z kobieta z DMV z Colorado kilkanascie minut temu ((303) 205-5613) i byla w szoku kiedy spytalam dlaczego ktos majacy pozwolenie na prace nie moze dostac prawa jazdy i nazwala sytuacje 'misunderstanding' i powiedziala zeby w takim przypadku jak Twoj powiedziec, ze chcesz rozmawiac z supervisor. Jesli i supervisor potwierdzi to samo, masz wziac nazwisko tego supervisor i przy nich zadzownic pod ten numer, ktory Ci napisalam i ona z nimi porozmawia albo.... mozesz jechac do innego DMV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga Pani Karino - znowu ratuje mi Pani zycie- Sliczne dzieki.... jutro sie tam znowu wybiore :P Zyczcie mi powodzenia.

Ps. Kobieta byla biala z kolczykami w ustach, nosie i brwiach....

"Jak nie urok to.... " Prawko wygaslo mi niecale 2 lata temu (bez 2 miesiecy) i pani grzecznie oznajmila mi ze to zbyt dawno i ze trzeba robic tescik i jazde od nowa. Tym razem nawet nie bakneli nic na temat zielonej karty. Widac ze wszystko zalezy u kogo sie stoi w okienku..... zycie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...