Skocz do zawartości

Wiza studencka - Jak zdobyc?


Juno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jeden z administratorow polecil mi abym zalozyl nowy temat.

Wiec sprawa wyglada tak:

Moj syn przyjechal w tym roku i uczeszcza do High School (1st Grade).

Aktualnie jest na wizie turystycznej i tu sie rodzi pytanie - Jak zalatwic Wize Studencka?

Mieszkam w NJ.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizy studenckiej sie nie zalatwia, mozna jedynie sie o nia ubiegac co nie jest latwe w takim przypadku jak Ty opisujesz. Nie jest to latwe z kilku powodow: 1. wiek dziecka; 2. Twoja sytuacja imigracyjna; 3. miejsce gdzie mieszkacie + szkola (to jest chyba glowny problem) itd. Trzeba tu brac pod uwage wiele rzeczy i tak to poskladac zeby byly jak najwieksze szanse na otrzymanie statusu studenta. Nie jest to niewykonalne, ale jest to sprawa ciezka i watpliwe aby ktokolwiek mogl Ci udzielic tu wskazowek co robic krok po kroku, bo trzeba by znac naprawde kazdy szczegol dotyczacy tak dziecka jak i szkoly. Sprawa kiedy ktos jest na WaT badz na wizie turystycznej, ale jest osoba dorosla i zmienia status jest inna i duzo, duzo prostsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie chcę zakładac tematu nowego wiec tu zapytam....A co w sytuacji kiedy np zalatawie wize turystyczna nastepnie wyjade i zalatwie high school,pózniej musze starac sie o wize studencka tak?.Przypuscmy ze dostane tu po ukonczeniu szkoly musze wyjechac z USA? czy mogę sie np juz w USA starac o wize imigracyjna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...