Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

czesc dziewczyny! ja niestety nie mam dobrych wiesci... wyslalam im ponownie ds230 i go dostali przed weekendem, ale oczywiscie dzis moj maz sie dowiedzial ze procedury znowu sie zmienily i musze doslac jeszcze zdjecia wizowe! wyslali mu znowu koperte z kodem ale maz jeszcze jej nie dostal a dzis wyjezdza do polski na 2 tygodnie! wiec co - najwczesniej za 2 tygodnie bede mogla te zdjecia im wyslac czyli wszystko sie znowu przeciaga... juz o miesiac! mam juz tego dosyc! jak dosle im zdjecia to okaze sie za miesiac ze znowu sie procedury zmienily i znowu trzeba cos bedzie im wysylac! stracilam juz cierpliwosc i nie wiem co zrobie, ale na dzien dzisiejszy odechcialo mi sie dluzej brac w tym udzial... hmm... Madziarrek - a ty nie dostalas zawiadomienia ze musisz im doslac zdjecia? no Ilka fajnie masz, ze juz ci sie udalo i siedzisz tam z mezem... pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ankam ja nic nie dostalam od nich jeszcze,no to ladnie!!!!na pewno nie pojade z mezem,myslalam ze przed swietami bede miala rozmowe a maz po swietach juz leci,bilet za dwa tyg zamawia.lipa,dzwonilismy tam i w sumie nic konkretnego sie nie dowiedzielismy,tylko to ze 30 stycznia mieli juz komplet dokumentow ale nie bylo nic mowy o zdjeciach.Nie wiem jak to bedzie teraz,fajnie ci Ilka.i jak ci sie tam podoba oprocz tego ze juz jestescie razem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mi sie to dziwne z tymi zdjeciami wydaje. Moze faktycznie procedury sie pozmienialy, ale ja zauwazylam bedac w ambasadzie, ze nawet jakbym zaswiadczenia o niekaralnosci nie wyslala to moglabym im dac je w ambasadzie. Pytali sie nawet czy mam ds-230 druga czesc. Bylam zdziwiona dlaczego sie wogole o to pytaja skoro wczesniej NVC tego wszystkiego od nas wymagalo. Mysle, wiec ze podobnie bedzie z tymi zdjeciami. Wcale pewnie ankam nie musialabys ich wyslac, ale pewna to ja juz na 100% nie jestem. Moze im sie faktycznie cos pozmienialo, ale jesli tak - to wspolczuje.

Madziarek co do tego jak mi sie tu podoba. Bylam wczesniej juz w Ameryce przez pol roku i zdarzylam sie przyzwyczaic do tego dziwnego swiata. Teraz juz mnie tu raczej nic nie dziwi a czy mi sie podoba? No nie ma to jak Polska... ale narazie do niej nie tesknie ;) Ogolnie okreslilabym to jako - moze byc. Pozdrawiam. Trzymam kciuki. Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj USCIS (California) zatwierdzilo nasza petycje I-130!!!! Po 192 dniach od wyslania, ale jednak!! Jestesmy niesamowicie szczesliwi, mimo, ze to pewnie dopiero polowa calego procesu, ale przynajmniej wiadomo, ze na tym etapie jest ok. Ciekawe kiedy przejdziemy we wladanie NVC? Patrzac na posty wyzej, stwierdzam, ze u nich (NVC) to maja cyrk na kółkach, nie moge sie doczekac!! :D

Życzę wszystkim wytrwałości, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi!!!!!to nie jest nic przyjemnego jak siedzisz w polsce i czekasz na kolejna od nich wiadomosc i ze to moze wlasnie juz nastapil koniec tego calego cyrku a w tej kopercie ktora wlasnie przyniosl listonosz jest data rozmowy,bardzo bym chciala juz byc po wszystkim bo jak otwieram koperty to boje sie czytac ze znowu cos zginelo albo ze przepisy sie zmienily i brakuje im jeszcze czegos,jak juz zacznie sie to samo u ciebie to dopiero wtedy przekonasz sie ze wcale nie jest tak kolorowo jak sie wydaje.Nawet jesli wiesz krok po kroku co masz robic to i tak zawsze jakies komedie wyjda np.kilkakrotna zmiana przepisow w ciagu calego procesu.pozdrawiam i zycze powodzenia

Ankam sprostuje jeszcze ze kartki sie skleily i jednak pisze o tych zdjeciach,maz juz pewnie zabral ze soba i wyslal tam do nich.pozdrawiam i do uslyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale zdaje sobie sprawe z tego jak to jest, wiec nie traktuj prosze mojego komentarza ("cyrk-NVC") jako coś zabawnego dla mnie. Trudno mi po wielu informacjach o błędach jakie popelniaja o inną reakcje. Rozumiem, ze traktujesz to bardzo osobiscie, ale zachowaj prosze odpowiedni dystans, przeciez nie uderzam w ciebie, wybacz jesli tak to odczulas :D Sama bede przechodzila przez to wszystko i tez mnie to strasznie wkurza, ze maja tam taki bajzel!!! Życze Ci, aby jak najszybciej ten koszmar sie dla Was skonczyl, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...