Skocz do zawartości

Gotowanie po amerykańsku


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

Andyopole próbując powstrzymać offtopic rozpoczął sie kolejny, tym razem o częściach ciała ;)

Ja jeszcze widziałam kilka polskich produktów typu wódka Sobieski, delicje, języki czy hity! Tylko nie pamietam nazwy sklepu. Coś jak"produkty z całego swiata" i można było znaleźć przeróżne rzeczy. Ja zazwyczaj szybko przeglądam póki sklepowe i wpadły mi w oko po wyglądzie takie jakw. Polsce i po przeliczeniu cena tez podobna. Może mieli więcej polskich rzeczy ale w tych innych opakowaniach co pisze po ang ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 401
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Misuzu, jeszcze jedno - w Costco sa pierogi i nalesniki firmy Kasia's ;) Ruskie calkiem niezle, moze nie najlepsze jakie jadlam w zyciu, ale dobre, nalesniki natomiast doskonale - wystepuja pod nazwa blintzes - wystarczy je wrzucic na patelnie i podsmazyc, smakuja jak u mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow dzięki! Wiedziałam ze w costco jest coś polskiego! Zetknęłam sie tylko z "Polska kiełbasa" w marketach.

Dzięki Andy będę pytać. Jestem w Californii, może jedzenie z Chicago doszło tak daleko :D

Jeśli chodzi o pierogi, naleśniki itp. To nie rozpaczam tak, bo nieskromnie muszę przyznać ze jednak dobrze mi wychodzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Misuzu, nie na tą stronę kontynentu trafiłaś. Chociaż w San Francisco i okolicach jest kilka polskich sklepów, w LA - niestety. Na wschodnim wybrzeżu polskie produkty jak kapusta, ogórki, piwo, słodycze, dżemy, soki itd. dostępne w niemal każdym spożywczaku, czy to sieciowym czy prywatnym. Mamy też polskie masarnie, niektóre prowadzone przez te same rodziny od pokoleń, wyrabiające świetne wędliny. Niech Cię Pan Bóg uchowa od tej marketowej "polskiej koełbasy". Nawet szanujące się psy tego świństwa nie tkną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście polskiej kiełbasy nie kupiłam, bo specjalnie za kiełbasa nie przepadam.

No ja mieszkam w okolicach Los Angeles i jest jeden jedyni polski sklep w Orange, dosyć niedaleko ode mnie. I coś jest chyba tez w San Diego i jak mówisz w San Francisko. Aha i w centrum LA jest tez Polska restauracja.

Tak, wydaje mi sie ze na wschodnim wybrzeżu jest zdecydowanie więcej Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...