Skocz do zawartości

Gotowanie po amerykańsku


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Jakis czas temu dolaczylam do tego watku pytajac o majonez podobny w smaku do polskiego… i mam, odkrylam! Smart Balance (kupujemy tez margaryne, bardzo lubie). Na opakowaniu jest napisane "Light Mayonnaise Dressing" wiec tak do konca nie wiem, co jest w srodku ;) ale smak rzeczywiscie niemal identyczny jak Winiary czy Kielecki: http://ecx.images-amazon.com/images/I/418m0-dJliL._SY300_.jpg Male odkrycie, a cieszy (i pozwala zaoszczedzic, bo ceny polskiego majonezu w polskim sklepie sa niedorzeczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry majonez zrobisz sam. Bardzo dobry olej (taki, co nie ma dużo wody) i jajko trzymane w temperaturze pokojowej trochę musztardy, pieprzu i soli do słoika i włączasz mikser ręczny na małych obrotach trzymając końcówkę na dnie aż zacznie się zagęszczać potem delikatnie unosisz do góry. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, w Kiełbasie :) Mieszkam jakieś 5 minut od tego sklepu (mimo tego, że ja jestem już w VA Beach) więc czasem tam zaglądam, fajnie bo mają powidła i polskie masło. Szkoda, że piwo tylko ukraińskie.

W NAS Oceana ? Czadowe miejsce :) Bywalem tam dosc czesto i w tym roku we wrzesniu sie wybieram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...