Skocz do zawartości

lotnisko w chicago


aggga

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,

Lece do Chicago i laduje na terminalu 5 gdzie czeka mnie odprawa.

Nastepny lot mam z terminalu 3.

Czy ktos orientuje sie jak wyglada komunikacja miedzy terminalami w Chicago? Czy sa tam specjalnie oznakowane kolejki? Czy sa one odplatne? mam dwie godziny miedzy samolotami wiec wole byc przyszykowana...........

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

lece Lotem, a na 5 terminalu laduja wszystkie miedzynarodowe loty . ale dzieki za pomoc .

Ladowalam raz w Chicago ale nie mialam przesiadki bo bylo to moje miejsce docelowe. Pamietam ze lotnisko jest olbrzymie i zrobilo na mnie duze wrazenie= trzymajcie kciuki abym sie nie zgubila :P

pozdrawiam i

WESOLYCH SWIAT wszystkim zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam :) trochę odświeżę ten temat... Również mam przesiadkę w Chicago O'Hare na lot do Detroit (lecę z WAW Lotem). Z tego co wyczytałam będę musiała przetransportować się z terminalu 5 na 1. Wiem również, że jest kolejka pomiędzy terminalami. Nie wiem tylko do końca jak to jest z bagażem. Rozumiem, że musze odebrać bagaż rejestrowany i iść z nim po raz kolejny do odprawy. Chciałam dodać iż posiadam obywatelstwo więc zawirowania wizowe mnie ominą :blink: Chcę tylko się upewnić czy dobrze myślę bo znalazłam w internecie wiele sprzecznych informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio lecialam przez Chicago i tak jak mowisz, musialam odebrac bagaz i nadac go ponownie. troche z tym wszystkim zamieszania jest ale idzie sprawniej niz sie wydaje. przynajmniej w moim przypadku tak bylo. dobrze miec troche czasu na przesiadke i nie martwic sie czy sie bedzie na czas. lotnisko jest bardzo czytelne, wiec nie powinno byc problemu. takze przy check in, zapytaj sie lin lotniczych jak z tym bagazem, co prawda ich odpowiedzi sa bardzo ogolne, ale nie jest to bardzo skomplikowane :)

pozdr :blink:

p.s. ja duzo czasu spedzilam w kolejce do odprawy granicznej, kolejka obywateli i rezydentow byla dluzsza niz visitors :)

po jakims czasie sie wyrownalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Chicago do Detroit z American Airlines... No właśnie tak myślałam, że trzeba odebrać ten bagaż ale wolałam się upewnić. Jeśli chodzi o tą kolejkę dla obywateli to mnie zaskoczyłaś bo zazwyczaj bywało odwrotnie :) Nie jest to moja pierwsza wizyta na tym lotnisku więc problemów być nie powinno ale pierwszy raz przesiadam się w ogóle stąd moje wątpliwości. Dzięki za odp. Również pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałam zapytać czy ktoś leciał kiedyś do Denver przez Chicago? Ląduje w Chicago na terminalu 5 ale niestety nie znam jeszcze terminalu z którego będę odlatywała do Denver. Dowiem się dopiero w dniu odlotu w Warszawie jeśli dadzą mi karty pokładowe czy jak to tam się nazywa. Lecę pierwszy raz do Stanów. Ogólnie mój lot jest długi bo Warszawa-Bruksela-Chicago-DENVER. Ktoś może mógłby się podzielić swoim doświadczeniem?

Chciałam jeszcze dodać, że z Brukseli do Chicago lecę American Airlines, z Chicago do Denver też American Airlines ale OPERATED BY AMERICAN EAGLE (cokolwiek to znaczy w praktyce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...