Skocz do zawartości

lotnisko w chicago


aggga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Witam,

Chciałam zapytać czy ktoś leciał kiedyś do Denver przez Chicago? Ląduje w Chicago na terminalu 5 ale niestety nie znam jeszcze terminalu z którego będę odlatywała do Denver. Dowiem się dopiero w dniu odlotu w Warszawie jeśli dadzą mi karty pokładowe czy jak to tam się nazywa. Lecę pierwszy raz do Stanów. Ogólnie mój lot jest długi bo Warszawa-Bruksela-Chicago-DENVER. Ktoś może mógłby się podzielić swoim doświadczeniem?

Chciałam jeszcze dodać, że z Brukseli do Chicago lecę American Airlines, z Chicago do Denver też American Airlines ale OPERATED BY AMERICAN EAGLE (cokolwiek to znaczy w praktyce)

co do lotu do Stanów to nie ma się czego bać - też miałem z 2 przesiadkami: LOTem z wawy do Frankfurtu i zaś AA do Dallas i Denver. Czym lecisz z Warszawy? Jak jakąś linią z sojuszu one world to dostaniesz karty pokładowe na wszystkie odcinki już w Warszawie i nie będziesz się musiała prawdopodobnie martwić o bagaż (może oprócz Chicago). Czasu w Chicago masz aż nadto, więc nawet zmianą terminalu się nie musisz martwić.

W Denver podążaj za znakami i tłumem ze swojego samolotu (pewnie będziesz musiała wagonikami pod ziemią jechać - to jedyne połączenie pomiędzy terminalami). Jeśli potem jedziesz skyRide to upewnij się że wsiadasz do właściwego :blink: Ogólnie to można pobłądzić z początku, więc trzeba czytać znaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodzę powrotnej do Polski właśnie mam lot przez Dallas i Frankfurt. Na odcinku WAW/BRU lece LOTem, i na odcinku FRA/WAW też. A pozostałe loty AA.

A nie da się tak zrobić żeby mój bagaż prosto z Warszawy sam sobie leciał do Denver? Żebym nie musiała go odbierać i nadawać znowu? Ogólnie to powiedzą mi w Warszawie, że np w Brukselii nie muszę się martwić bagażem, a w Chicago muszę go odebrać? Czy jak to będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz jakie druki masz wypelnic ?

http://www.lot.com/web/lot/visa-and-customs

Właśnie już kiedyś patrzyłam na te druki. Bliżej wyjazdu będę musiała się z nimi dokładnie zapoznać. Najbardziej się boję, że nie będę wiedziała gdzie je mam oddać. Czy na miejscu w Denver czy w Chicago. A póżniej w drodzę powrotnej czy w Denver czy Dallas. To mnie najbardziej przeraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagaz nadasz w Warszawie i w Brukseli aby wezmiesz ze soba bagaz podreczny.za to w Chicago masz odprawe wizowa i bagazowa i musisz bagaze odebrac i nadac dalej.

W Chicago oddajesz te 2 kartki i I-94 przyczepia Ci do paszportu-wlaza i to bedzie Twoj pobyt legalny w USA .Ta kartke I-94 oddasz jak bedziesz leciec juz z Dallas do Frankfurtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...