Skocz do zawartości

Pytanie Do Pani Kariny


adam mo

Rekomendowane odpowiedzi

2. Jeśli status 'Visitor' już przepadł to co powinnam wpisać?

Wpisz "Out of status". I tak to sprawdzą. W twojej kategorii masz darowany nielegalny pobyt, wiec najlepiej wpisać prawdę.

3. Czy to że rozliczałam się z podatków może stanowić jakiś problem w otrzymaniu GC?

To raczej niezapłacenie podatków może być odmową przyznania GC. To że się rozliczałaś będzie tylko działało na Twoją korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania cd...

1. Jakie nazwisko powinnam wpisac we wnioskach? Czy 'maidan name' jest moim nowym nazwiskiem otrzymanym z racjii slubu, czy mam pisac stare nazwisko, a nazwisko meza w polu 'given name'?

2.W formularzu G325A (gorny prawy rog) 'File nr A'? Co nalezy wpisac?

3.Jakie adresy nalezy wpisac w polu 22 page 2 form I130? (jestem z NY)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie nazwisko powinnam wpisac we wnioskach? Czy 'maidan name' jest moim nowym nazwiskiem otrzymanym z racjii slubu, czy mam pisac stare nazwisko, a nazwisko meza w polu 'given name'?

Family name = nazwisko. Wpisujesz aktualne nazwisko, jeśli jesteś po ślubie i masz po nim nazwisko to wpisujesz nowe nazwisko.

Given name albo first name = imię.

Middle name = drugie imię.

Maiden name = nazwisko panieńskie.

2.W formularzu G325A (gorny prawy rog) 'File nr A'? Co nalezy wpisac?

Wpisujesz "none" bo nie masz A number jeśli wjechałaś na wizie turystycznej.

3.Jakie adresy nalezy wpisac w polu 22 page 2 form I130? (jestem z NY)

Jeśli wraz z petycją składasz I-485 to wpisujesz

City: New York State: NY

Jeśli planujesz wrócić do Polski i czekać na wizę imigracyjną, to wpisujesz miasto i kraj w którym znajduje się konsulat/ambasada pod którą podlegasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania cd...

1. Jakie nazwisko powinnam wpisac we wnioskach? Czy 'maidan name' jest moim nowym nazwiskiem otrzymanym z racjii slubu, czy mam pisac stare nazwisko, a nazwisko meza w polu 'given name'?

2.W formularzu G325A (gorny prawy rog) 'File nr A'? Co nalezy wpisac?

3.Jakie adresy nalezy wpisac w polu 22 page 2 form I130? (jestem z NY)

Masz duzo pytan, te pytania nie sa skomplikowane, ale sa. Daj to komus do przejrzenia co wypelniasz, bo roznie moze byc.

Co do numeru A - mimo, ze niektorzy sa na wizach turystycznych, pracowniczych czy J, to wiele osob ma numer A. Niekiedy nadaja takowy numer przez pomylke przy zmianie czy przedluzaniu statusu badz - co wazne - kiedy ktos ma jakis konflikt z prawem. Dlatego najpierw nalezy sprawdzic co i jak a potem wpisac. W teorii jesli ktos ma wize turystyczna to nie powinien miec numeru A, ale spotkalam sie wiele razy, ze ludzie mieli i sami nawet o tym nie wiedzieli.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...