Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

trzeba byc odwazanym ze sie liczy na rodzine,na przyjaciol,znajomych

ja moge leciec do rodziny ale Ona mi w niczym nie pomoze

Majac staly pobyt wiecej zrobie niz bede do nich lecial i czekal ze cos pomoga,,takie sa realia ,jesli chodzi o mnie :)

mialem juz przeprawe i wiem co moze byc i jak moze byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę ilość postów na wspomnianych przeze mnie wcześniej stronach, gdzie ludzie marudzą, że 4 mce nie mogą znaleźć jakiejkolwiek pracy, to jednak dobrze by było mieć ze sobą więcej niż na pierwsze 3 mce (jak to jest ogólnie przyjęte)

wiadomo, że każdy stan to inne koszty życia, zależy czy leci się z kimś czy samemu itd ale myślę sobie (i liczę na uwagi z Waszej strony), że jednak te 8 k usd/os. to minimum.

no nic, wyjdzie w praniu jak za kilka mcy pierwsze osoby zaczną się pakować do wylotu. mam nadzieję, że na forum będzie wrzało od ich relacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie ma zalecanej kwoty nalezy zabrac namiot, spiwor i kocilek oraz suchy prowiant.podobno w kalifornii sa piekne miasteczka namiotowe, widzialek kiedys w tv, pokazywali tez dzieci ktore musialy przestac chodzic do szkoly bo rodzice potracili domy,co niektorzy chcieli sie tam zabic, tez dzieci chcialy sie tam wieszac co bylo dosc smutne, co miesiac pare samobojstw ale poza tym ogolnie czysto namioty w rzadku biezaca woda czesc nawet zabrala tam stare meble atmosfera grillowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...