Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzięki za info. No to już napewno w najblższej przyszłości z Hawajów nici cóż zadowolę się wypadem do Pikes Peak. Ślub planujemy kameralny, tak jak ktoś tu pisał my i potem obiad w restauracji. Ale jak na razie to trza się tu organizować z NVC bo badania, opłaty i umówić spotkanie. Nie wiem tylko jak z Arrival/Departure Forms: I-94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy konkratnej daty. Wogóle myślałam że wyrobie się ze wszystkim do lipca a tu inaczej . Mój narzeczony wybywa od sierpnia do października chyba do Kuwejtu. Dla mnie priorytetem po przyjeździe jest szkoła dla dzieci a on uparł się że ślub więc chce mnie ciagnąć do ołtarza od razu. W naszym przypadku całe te koszty będą większe bo ja mam dwoje dzieci no ale cóż nie robi się dla miłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tak. Ja też myślałam żeby jakąś większą ceremonię zrobić na np piątą rocznicę. A 90 dni to dużo nawet jeśli weźmiemy pod uwagę czas na otrzymanie certyfikatu znaczy tego aktu ślubu. Dla mnie wciąż ważna jest szkoła co prawda moje dzieci i tak są na homechooling ale to tu w Polsce. Tam lepiej dla nich iść do szkoły publicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procedury K1 trwaly w naszym przypadku od 18/09/2015 (NOA1) do 16/05/2016 ( kiedy to wiza zostala przyznana)!

Na sam approval czekalismy do 4/03/2016, czyli prawie pol roku.

Masakra! Widzialam, ze dziewczyny dostawaly NOA2 po miesiacu czy dwoch i doprowadzalo mnie to do szalenstwa!

Mam nadzieje, ze z AoS bedzie lepiej!

Papiery wyslane 7/07!

Zycze cierpliwosci wszystkim oczekujacym! Bardzo sie przydaje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pol roku to jeszcze nie ma tragedii. Na tym forum byly przypadki gdzie ktos czekal znacznie dluzej. ;)

Nam sie udalo zarowno z K1 jak i w miare z Aosem. K1 zatwierdzili po 14 dniach, a zielona dostalam chyba niecale 5 miesiecy po wyslaniu pakietu. Powodzenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...