Skocz do zawartości

Podróżnicza Potem F1


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem wielkie dzięki, poczytam o tym wszystkim :) A jeśli chodzi o plany to chcę rok pochodzić do HS potem fajnie by było znaleźć sponsora na GC, ale o tym będę myśleć po skończeniu ważności wizy :) , ..... wiem że muszę zacząć zbierać więcej informacji, potem dopiero zacznę pytać o ewentualne niejasności. Tylko nawet jeśli dostanę na 2 tygodnie to przez ten czas zdążyłbym załatwić i20,. Ale jak mówicie nie jestem do końca poinformowany więc spadam do lektury :)

A nie mowilem - http://forum.usa.info.pl/topic/23306-prawo-jazdy-wiza-f-1-17-lat/?p=196738

Milioner mial sie ubiegac o EB-5.... To straszna dupa, bo niestety oznacza ze nie wygram miliarda od Warrena B.

Kolego drogi - po pewnie tego co KaeR napisal nie zrozumiesz - nie masz szans znalezienia sponsora na GC bo nie kwalifikujesz sie do zadnej z kategorii EB. Nie masz (i nie bedziesz mial) ani wyksztalcenia ani doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sponsor to może być też zona przecież, a eb5 to wg mnie kicha bo czytałem o tym i nie opłaca się wszystkich pieniędzy inwestować mając szanse niepowodzenia, w każdym razie mowie mam jeszcze kilka miesięcy i wtedy coś postanowię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko moje plany na obywatelstwo to nieistotne teraz, najważniejsze żeby udało mi się wyjechać tam do HS wtedy będę myśleć co dalej, a żeby wyjechać do HS muszę dokładnie zbadać temat.

Heh dzięki :) wszystko zależy od sytuacji tej kobiety jeśli nie mając nic, nawet dachu nad głową, to $30.000 + darmowy dach nad głową przez 3 years to idealna propozycja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zrobienia zawsze mógłbym zapłacić powiedzmy $30.000 i mieszkać 3 lata z nią, po naturalization mogę wziąć rozwód i poszukać żony z miłości, dziewczyny które nie mają na życie i dom pójdą na taki układ.

Jak nie maja na zycie i dom to raczej nie bedą sie kwalifikować na sponsora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...