Skocz do zawartości

Podróżnicza Potem F1


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.zoubianusa.com/

Szukałem Host Family i jedna z rodzin zaoferowała mi pomoc w znalezieniu taniej szkoły publicznej, pomoc w uzyskaniu i20 i visy F1, za niewielką opłatą. Warto z tego skorzystać? Właściciel ww strony www :) + pisałem do hs 2 nie odp a 2 napisały, że nie wydają i20. Więc wydawałoby się rozsądnym wyjściem ta pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja sie obawiam tej obietnicy "taniej" szkoly publicznej. Bedziesz musial uczeszczac gdziekolwiek host family mieszka, a nie gdzie jest najtaniej. (Nie mowiac o tym, ze wiekszosc szkol w tym samym rejonie bedzie w bardzo podobnych cenach.)

Radze tez pisac do school district o I-20 a nie do indiwidualnych szkol. W jakim district znajduje sie szkola mozesz latwo znalezc w google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, oni szukają mi taniej szkoły w obrębie dystryktu mojej host rodziny załatwiają mi i20, bo ponoć mają jakieś znajomości w szkole bo zajmują się tym od kilku lat, a F1 to na takiej zasadzie, że przygotują mnie do interview.

Tylko ja widzę, że to nie jest łatwe, z 4 szkół, 2 olały sprawę, a 2 napisały, że nie wydają i20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, oni szukają mi taniej szkoły w obrębie dystryktu mojej host rodziny załatwiają mi i20, bo ponoć mają jakieś znajomości w szkole bo zajmują się tym od kilku lat, a F1 to na takiej zasadzie, że przygotują mnie do interview.

Tylko ja widzę, że to nie jest łatwe, z 4 szkół, 2 olały sprawę, a 2 napisały, że nie wydają i20

Marcin, czytaj co katlia pisze. Jak mieszkają w dobrym dystrykcie, to szkoły będą dobre. Jak w kiepskim to słabe. Tu ludzie potrafią sporo do pracy dojeżdżać byleby mieszkać w dobrym dystrykcie. Ta taniosc brzmi podejrzanie.

Dobrze wypytaj jak Cię mają do interview przygotować. Sam się możesz spokojnie przygotować. Najważniejsze są związki z Polską.

I zwróć uwagę co było w kilku postach napisane, i-20 prawdopodobnie musisz załatwiać przez dystrykt a nie szkołę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...